به گزارش مشرق، چند روزی است که اتفاق عجیبی برای بازیکنان، مسئولان و حتی خبرنگاران حوزه پرسپولیس رخ می دهد. قضیه از این قرار است که فردی ناشناس با یک خط اعتباری(۲۷۵۵… ۰۹۳۰ و ۶۸۱۱… ۰۹۳۹) با بازیکنان، خبرنگاران و اطرافیان باشگاه پرسپولیس با نام های مختلف تماس می گیرد و تقاضاهای عجیبی دارد.

این فرد هر بار خود را به یک نحو برای طرف مقابل معرفی می کند؛ مدیر روابط عمومی سازمان لیگ، خبرنگاران حوزه پرسپولیس، لیدرهای این تیم و حتی مدیر رسانه ای تیم پرسپولیس افرادی هستند که این فرد خود را جای آنها معرفی می کند.

برای مثال این شخص در تماس با یک فرد متمول خود را مدیر رسانه ای تیم فوتبال پرسپولیس معرفی و به بهانه کمک به یک بیمار تقاضای پول کرد. در مورد بعدی این فرد با بازیکنان پرسپولیس تماس گرفت و با معرفی خود به عنوان یکی از اعضای حراست و لیدرهای پرسپولیس و همچنین خبرنگاران حوزه پرسپولیس باز هم تقاضای وجه نقد کرد.

نکته جالب اینجاست که این فرد وقتی با یک خبرنگار تماس گرفت خود را به نام همان خبرنگار معرفی کرد!

ماجرا زمانی جالب می شود که این شخص شماره تماس خیلی از اطرافیان، مسئولان، خبرنگاران و حتی بازیکنان را دارد و آنها را به صورت کامل می شناسد. این فرد که می گوید در اطراف ورزشگاه درفشی فر سکونت دارد ادعا می کند که دو نفر از بازیکنان پرسپولیس برای یکی از بستگانش ایجاد مزاحمت کرده اند و او می خواهد به این صورت تلافی کند.

حالا سؤال اینجاست که این شخص ناشناس که حتی با وجود قرار گذاشتن با برخی افراد در محل قرار حاضر نشده، چگونه دست به چنین کاری می زند و اخاذی می کند؟ نکته اینجاست که مسئولان سازمان لیگ چند وقت پیش این ماجرا را به اطلاع مسئولان فدراسیون فوتبال رساندند و حال باید دید واکنش حراست وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون فوتبال، باشگاه پرسپولیس و… به این قضیه چیست.