به گزارش مشرق،علی کفاشیان درباره آخرین وضعیت کارلوس کی روش، اظهار کرد: قرارداد کی روش تهیه شده و ما این قرارداد را روز سه شنبه برای وی ایمیل خواهیم کرد. شرایط همان شرایطی است که قبلا تفاهم کردیم و کی روش هم کارش را شروع خواهد کرد. البته ایشان الان هم کارش را شروع کرده ولی بعد از امضای قرارداد رسما کارش را شروع می کند.

وی درباره استعفای زلاتکو کرانچار از سرمربیگری سپاهان و ارتباط آن با فدراسیون فوتبال، گفت: به هیچ عنوان ارتباطی با تیم ملی و فدراسیون ندارد. ما با هیچ فردی جز کی روش برای تیم ملی مذاکره نکردیم.

رئیس فدراسیون فوتبال که روی خط برنامه نود آمده بود، درباره ناکامی های تیم امید در صعود به مسابقات المپیک اظهار کرد: بالاخره آنقدر تلاش می کنیم تا به المپیک برویم! وینگادا از پنج ماه پیش کارش را در تیم امید شروع کرد و تمام برنامه اش را برای تیم زیر ۲۱ سال در نظر گرفته است. نظر ما این بود که تیم زیر ۲۱ سال به مسابقات آسیایی برود ولی مسئولان کمیته المپیک گفتند ترکیبی از بازیکنان تیم زیر ۲۲ سال و زیر ۲۱ سال با هم به مسابقات بروند تا شانس مدال آوری هم داشته باشیم.

کفاشیان درباره اینکه هفت بازیکن تیم امید قادر به همراهی این تیم برای مسابقات مقدماتی المپیک ریو نخواهند بود، گفت: شما در نظر بگیرید که تعداد از لژیونرها هم با ما نیستند. به خاطر اینکه لیگ هم تعطیل نشود ما تلاش کردیم از هر تیم یکی دو بازیکن دعوت شوند. همه تمرکز ما برای تیم المپیک، بعد از مسابقات آسیایی شروع خواهد شد.