به گزارش مشرق،محمد مایلی کهن که در دیدار پیشکسوتان استقلال و هنرمندان شرکت کرده بود گفت: این مراسم به پاس زحمات غلامحسین مظلومی برگزار شده و باید با شکوه تر از این برگزار می شد. حق مظلومی ادا نشد و این دیدار را باید در ورزشگاه بهتری برگزار می کردند.

وی افزود: یک خاطره جالب از مظلومی دارم. زمانی که او به تازگی از خوزستان آمده بود در مقابل یکی از ورزشگاه ها بستنی می فروختم و او آمد و یک بستنی از من خرید. با وجود اینکه در دوران فوتبالش جزو بهترین ها بود اما در یک زیرزمین زندگی می کرد و اکنون به این وضع دچار شده است. من افتخار می کنم به او بستنی فروختم.

مایلی کهن در خصوص رای دادگاه شکایت علی دایی از وی گفت: رسانه ای شدن این رای غیرقانونی بود. پیش از این عنوان کرده بودم که حق دارم به این رای اعتراض کنم با وجود اینکه آقایان کاری کرده بودند که من محکوم و باید به زندان می رفتم اما این امکان وجود داشت که اعتراض کنم.

وی اضافه کرد: با فشار اقوام و دوستان به این رای اعتراض کردم. آقایان در رای پرونده گذشته کاری کرده بودند که من ۳۰۰ هزار تومان جریمه و ممنوع المصاحبه شوم اما به آن رای نیز اعتراض کردم.

وی در خصوص شرایط پرسپولیس عنوان کرد: من آدم کینه ای نیستم که پا در کفش دشمن خودم کنم. آقایان می گویند که به تماشاگران خط و خطوط داده شده بود تا علیه آنها شعار داده شود ولی این خود آقایان بودند که خط و خطوط دادند که به حمید استیلی در پرسپولیس ناسزا گفته شود. در مقابل بازی پرسپولیس و ملوان شعار دادند و در بازی با شاهین بوشهر نیز بنر زدند و به خانواده استیلی و مادرش توهین کردند اکنون خود این آقایان می گویند که به تماشاگران خط و خطوط داده می شود ولی دست خودشان نیز در این کار است.

سرمربی پیشین تیم ملی ایران ادامه داد: من به خاطر اینکه مردم پرسپولیس را دوست دارم دوست دارم پرسپولیس نیز با آقایان نتیجه بگیرد.

مایلی کهن در خصوص اینکه راه برون رفت پرسپولیس از این وضعیت چیست گفت: راه چاره این است که پرسپولیس از یک تیم به معنای واقعی به باشگاه تبدیل شود و وظیفه هیئت مدیره، مدیرعامل و سرمربی مشخص شود اینطور نباشد که روی پاشنه یک نفر بچرخد. باشگاه باید ساختار داشته باشد و افراد در هر مقامی که هستند پاسخگو باشند.

وی تصریح کرد: درست نیست که آقایان میلیاردها تومان پول بگیرند ولی پاسخگو نباشند. به خاطر مردم دوست ندارم که پرسپولیس بازنده باشد.