به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان در حاشیه جلسه امروز هیات دولت در جمع خبرنگاران گفت: «من تمام تلاشم را کردم تا در ماجرای کروش و کفاشیان دخالتی نداشته باشم. انتخاب سرمربی و تمام موارد مربوط به ثبت قرارداد و… مربوط به فدراسیون فوتبال می شود. این کار ها را هیات رییسه و رییس فدراسیون فوتبال باید انجام بدهند.»
وزیر ورزش این را گفت و ادامه داد: «ما تمام تلاش خودمان را می کنیم تا در کار هیچ فدراسیونی دخالت نکنیم اما اگر آنها از ما مشورت بخواهند به آنها مشورت می دهیم اگر هم نخواهند که مختار هستند و می توانند مستقل عمل کنند.»
گودرزی با بیان اینکه سرمربی تیم ملی فوتبال باید مثل سایر حوزه ها توسط فدراسیون انتخاب شود ادامه داد: «همه این کارها را باید خود فدراسیون انجام بدهد. اگر هم یک زمان از ما کمک مالی خواستند در چارچوب تقویم پیش بینی شده و توانمندی های وزارت ورزش به آنها کمک می شود. من این مسئله را تکذیب می کنم که مستقیم یا غیر مستقیم در گزینش افراد دخالت می کنم.»
وزیر ورزش در پایان درباره کروش هم حرف زد و گفت: «طبیعی است که گزینه های بهتری هم در جهان نسبت به کروش وجود دارند. از جمه در کشور های اروپای غربی، شرقی و آمریکای لاتین. صحبتی که من در هفته دولت داشتم، یک بحثکارشناسی بود و نباید آن بحثکارشناسی را با جهات سیاسی و اجتماعی مخلوط کرد.»
۲۵۱ ۴۱