به گزارش مشرق،علیرضا منصوریان پس از تساوی یک بریک تیمش مقابل گسترش فولاد تبریز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اگر این بازی را به دو نیمه تقسیم کنیم نیمه اول ما مالک مطلق بازی بودیم و نقاط ضعف و قوت گسترش فولاد را شناسایی کردیم.

وی افزود: در نیمه دوم دو تیم به حالت تعادلی بازی کردند که در این میان به گل رسیدیم و می توانستیم به راحتی از این گل محافظت کنیم ولی روی اشتباهات فردی پشت محوطه جریمه به حریف ضربه کاشته دادیم و آنها از این موقعیت استفاده کردند.

سرمربی تیم نفت تهران خاطرنشان کرد: باید ایرداتی را که داریم برطرف کنیم. امروز سه امتیاز در جیب مان بود که با اشتباهاتی که داشتیم امتیازات را با تارتار تقسیم کردیم. می توانستیم به صورت حرفه ای بازی را مدیریت کنیم، پیروز از زمین بازی خارج شویم اما با اشتباهات خود این فرصت را از دست دادیم.

منصوریان تصریح کرد: طبیعی بود که گسترش فولاد در خانه خود برای کسب امتیازات کامل وارد زمین شود و ما هم به دنبال این بودیم تا با ارائه یک بازی خوب امتیازات لازم را کسب کنیم.

وی ادامه داد: هر دو سرمربی حرفه ای کار کردند و سه امتیاز را به خاطر اشتباهاتی که در چند دقیقه آخر مرتکب شدیم از دست دادیم و بابت دقایقی پایان مسابقه از عملکرد بازیکنانم راضی نیستم.

منصوریان با اشاره به کاهش تعداد تماشاگران در دیدارهای لیگ برتر تاکید کرد: بحثتیم های استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی از سایر تیم ها جداست. در شهرستان ها برای جذب هوادار باید پروسه متفاوتی طی شود و طی یک ماه دو ماه نمی توان تماشاگر را به ورزشگاه آورد.

سرمربی تیم نفت تهران گفت: در فوتبال ما اولویت نتیجه گرا بودن و امنیت شغلی است و در این مقطع نگاه ویژه ای به عملکرد فنی صورت نمی گیرد و این باعثشده است که فوتبال ما زیباییهایش را از دست بدهد.

وی خاطرنشان کرد: تیم ما سال گذشته سختی جام باشگاه های آسیا را درک کرده است و باید نماینده شایسته ای برای کشورمان باشیم. در لیگی که تیم های مختلف هزینه کردند باشگاه نفت اصول حرفه ای را در مدیریت خود رعایت می کند و برای کسب نتیجه نیز تلاش هایمان را انجام می دهیم.