به گزارش مشرق،مهدی تارتار پس از تساوی یک بر یک تیمش مقابل نفت تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در نیمه نخست هر دو تیم به ارزیابی یکدیگر پرداختند ولی در نیمه دوم بازی خوبی را شاهد بودیم و توپ دائم در حال گردش بود.

وی افزود: در نیمه دوم موقعیت های بهتری نسبت به حریف داشتیم و با وجود اینکه روز گذشته تمرینات خاصی با مدافعان مان داشتیم روی اشتباهات آنها گل دریافت کردیم. متأسفانه مدافعان ما تمرکز لازم را نداشتند.

سرمربی تیم گسترش فولاد تبریز تصریح کرد: بعد از گل تغییراتی داشتیم و توانستیم کار را به تساوی بکشانیم ولی با این وجود به هیچ وجه از نتیجه بازی راضی نیستم.

تارتار در پاسخ به سؤال یکی از خبرنگاران مبنی بر تعویض هایش گفت: مربی باید تغییراتی بدهد و به نتیجه ای که می خواهد برسد. اگر امروز تغییراتی داشتیم دلیل بر این نیست که بازیکن تعویضی در زمین مشکل داشته است.

وی تصریح کرد: ما در هفت بازی گذشته با تیم هایی بازی کردیم که سه تیم از آنها در لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا حضور پیدا می کنند. شکست مقابل استقلال و سپاهان چندان عجیب و دور از انتظار نیست و در سال دوم لیگ برتری شدن فوتبالدوستان نباید انتظار زیادی از ما داشته باشند.

سرمربی تیم گسترش فولاد تبریز ادامه داد: این مسائل توجیهی در عدم نتیجه گیری گسترش فولاد نیست. نتایجی که کسب کرده ایم برای من چندان راضی کننده نبوده است اما باید توجه کنیم که سال گذشته همین تیم نفت تهران در دیدارهای رفت و برگشت ما را شکست داد.

وی در پاسخ به سؤال یکی از خبرنگاران مبنی بر اعتراض بایرامی به تعویضش گفت: تنها چیزی که وی به من گفت این بود که می توانستیم مقابل حریف به گل برسیم و اعتراض خاصی نکرد. ولی اگر بایرامی پیراهن تیمش را بر زمین زده باشد با این بازیکن برخورد خواهیم کرد.