به گزارش مشرق، کریستیانو رونالدو اعتراف کرد دوست دارد پیش از آویزان کردن کفش هایش به اولدترافورد برگردد هرچند بعید است که این اتفاق در آینده ای نزدیک رخ دهد.

برترین بازیکن جهان که سال ۲۰۰۸ با قراردادی ۸۰ میلیون پوندی از منچستریونایتد به رئال مادرید پیوست پیش از این هم چند بار از ارائه پاسخ منفی قطعی به احتمال بازگشت خود به اولدترافورد خودداری کرده بود و این بار هم بر تعلق خاطر خود به شیاطین سرخ تأکید کرد.

وی در گفت وگو با نشریه دیلی میل اظهار داشت: من عاشق منچستریونایتد هستم، همه این را می دانند و بارها آن را گفته ام. منچستریونایتد در قلب من است و در این تیم دوستان زیادی دارم. هواداران منچستریونایتد فوق العاده اند و آرزویم این است که یک روز دوباره به این تیم برگردم.

رونالدو افزود: البته اکنون از وضعیتم در رئال مادرید راضی هستم و چهار سال دیگر با این تیم قرارداد دارم اما هیچکس از آینده خبر ندارد به خصوص که منچستری ها با من رفتاری فوق العاده داشتند. من واقعاً از بودن در منچستریونایتد لذت بردم.

کاپیتان تیم ملی پرتغال در ادامه گفت که آینده روشنی را برای تیم قدیمی اش متصور است به خصوص پس از اضافه شدن بازیکنانی مانند آنخل دی ماریا و رادامل فالکائو.

وی خاطرنشان کرد: باور کنید که منچستریونایتد دوباره به یکی از تیم های قدرتمند تبدیل خواهد شد. من مطمئنم. منچستریونایتد تیم بزرگی است. اتفاقاتی که برای این تیم رخ داده ممکن است برای هر تیمی رخ دهد. منچستریونایتد اکنون از برهه سختی در حال عبور است. فصل پیش آنها وضعیت وحشتناکی داشتند و این فصل را هم که خوب شروع نکرده اند. با این حال عملکردشان در بازار با خرید دی ماریا و فالکائو خوب بوده است و مطمئنم که از این به بعد شرایط من یونایتد بهتر خواهد بود.

رونالدو در پایان تصریح کرد: من می خواهم اوج گیری دوباره منچستریونایتد را ببینم، چون این تیم یک تیم فوق العاده است و شایسته وضعیتی بهتر از این است. فالکائو بازیکن بسیار خوبی است و منچستریونایتد از خرید او سود زیادی خواهد برد.