مهری رنجبر؛ خبرنگار اعزامی به لهستان /دوباره بدبیاری یقه اش را گرفت. یقشه اش را گرفت تا برای دومین بار بازی با آمریکا را از دست بدهد. بهنام محمودی پشت خط زن تیم ملی والیبال به خاطر التهاب تاندون پایش دو بازی در مسابقات قهرمانی جهان را از دست داد. بازی با آمریکا و فرانسه. البته خودش امیدوار است تا زودتر مصدومیتش بهتر شود و به تیم برگردد. هرچند او خیلی منتظر بهبودی کامل هم نیست و با کم شدن درد پایش خودش را به بازی ها می رساند.
*دوباره بدشانسی آوردی؟
با بدشانسی مصدوم شدم. پوئن آخر بازی با ایتالیا غلط زدم تا جاخالی بگیرم. مچ پایم از بغل کش آمد. خیلی مصدومیت سختی نیست. مثل دفعه قبل. ولی درد می کند. نتوانستم تمرین کنم. امیدوارم در این سه چهار روزه دردم برطرف شود و در بازی با بلژیک به تیم اضافه شوم تا با کمک به تیم به هدفمان نزدیک شویم.
*نتیجه ام آر آی چه شد؟
دور تاندون پایم التهاب دارد. اصطلاح پزشکی اش را نمی دانم اما به خاطر کشش ملتهب شده. همان پارگی که پایم داشت. ظاهرا همان قسمتی که ترمیم شده، دوباره ملتهب شده و مایعی جمع شده که باعثدرد می شود. دردش خیلی مشخص نیست چراکه من راه می روم. چهار پنج قدم که می روم، سر قدم پنجم پایم تیر می کشد و اجازه نمی دهد راحت تمرین و بازی کنم. ان شاءالله در این سه چهار روزه درمان می کنم تا از بازی های بعدی کمک حال تیم باشم.
*فقط فیزیوتراپی می کنی؟
صبح ها فیزیوتراپی دارم. بعد از ظهرها هم باید در استخر آب درمانی کنم. هر روز یک جلسه هم بدنسازی انجام می دهم. اما به خاطر اینکه فعلا نمی توانم بپرم، تمرین توپی ندارم. فعلا فقط مجازم وزنه بزنم.
*تا بازی با بلژیک درست می شود؟
به امید خدا. از دو روز قبل بهترم. برای کم کردن التهاب هم داروی ضد التهاب می خورم. امیدوارم که برطرف شود. نمی دانم قرار است چه اتفاقی بیفتد ولی خودم خیلی ناراحتم. چراکه بعد از مصدومیت بدی که داشتم، تازه داشتم به روزهای اوجم برمی گشتم. بعد از اردوی آمریکا در دو بازی تدارکاتی با استرالیا خیلی سر حال شده بودم. خیلی هم خوب بازی کردم. در بازی با ایتالیا هم به تیم ملی کمک کردم ولی دوباره این اتفاق افتاد. حالا هم خیلی ناراحتم. البته بیشتر ناراحت تیم هستم. فکر می کردم در این مسابقات بیشتر به تیم کمک کنم. امیدوارم زودتر خوب شوم و بهتر از قبل در خدمت تیم باشم.
*دومین بازی با آمریکا است که نبودی؟
دقیقا. بعد از لیگ جهانی دومین باری است که بازی با آمریکا را از دست دادم. خیلی بد شد. در بازی با ایتالیا انتقام سومی لیگ جهانی را گرفتیم اما نمی دانم چرا برای بازی با آمریکا این طوری شد. حالا مهم این است که زودتر مشکلم برطرف شود. چراکه تیم به طور حتم به دور دوم صعود می کند و من با رفع مصدومیتم باید به تیم ملی کمک کنم.
*اگر نشد؟
امیدوارم با دعای مردم و کمک دکتر پایم خوب شود اما من درد پایم کم شود می توانم بازی کنم. حالا هم درد زیاد اجازه بازی به من نمی دهد. وگرنه به درد خیلی حساس نیستم. فقط باید کمی دردم کم شود تا بتوانم بازی کنم.
۴۳ ۴۳