به گزارش مشرق،علی کفاشیان با حضور در مراسم بدرقه کاروان اعزامی به بازی های آسیایی اینچئون اظهار داشت: زمان کم است و ما نمی توانیم یک مربی دیگر بیاوریم که هنوز وارد نیست و قرار است یاد بگیرد اما برای آینده مربیان خوب زیادی داریم که می توانیم از آنها استفاده کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که چه زمانی این مسائل حل می شود، گفت: تا جام ملت ها این مسائل حل می شود و شرایط را ما اعلام می کنیم. ما یک تصمیم خوب می گیریم.

رئیس فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که آیا از عزیزی خادم گلایه ای دارید یا خیر گفت: گلایه که ندارم اما بهتر است سعه صدر داشته باشد. به هر حال شرایط اینطوری است، چه کار می توانیم بکنیم؟

کفاشیان در پاسخ به این سوال که همه از فوتبال در بازی های آسیایی اینچئون انتظار کسب مدال را دارند، گفت: تیم جوانی را داریم. ۵۰ تا ۶۰ درصد ترکیب آن تیم نفرات المپیکی ما هستند. تیم جوانی را انتخاب کرده ایم و از بزرگسالان کسی را در ترکیب نداریم. خیلی از بازیکنان در لیگ بازی می کنند و شرایط خوبی دارند. اگر با تمرکز و فکر بیشتری بازی کنند و اگر بخواهند می توانند کار خوبی را انجام دهند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا از روند کاری وینگادا راضی هستید یا خیر گفت: ما از او خواسته ایم تیم امید را با خود ببرد و ترکیبی از المپیکی ها در آن تیم باشد. ارزیابی کار وینگادا بعد از المپیک خواهد بود. هدف ما المپیک است اما در این بازی ها می تواند محک جدی بخورد.

کفاشیان در پاسخ به این سوال که آیا کی روش برمی گردد یا خیر اظهار داشت: قطعا اتفاقات خوبی رخ می دهد. کی روش منتظر است قرارداد را برای او ایمیل کنیم. قرارداد را که برای او فرستاده ایم، تصمیم گیری خواهد کرد. متن قرارداد هم همان متنی است که قبلا با هم توافق کرده ایم. از نظر نوع نوشتار و شکل قرارداد تغییرات ایجاد کرده ایم که در مورد آن هم به توافق خواهیم رسید.

وی در پاسخ به این سوال که آیا لیوان معروف همچنان در دست شما هست یا خیر گفت: آب آن لیوان را خورده ایم و الان کاملا لیوان در دست ماست.