به گزارش مشرق،انتشار خبر ۵ گزینه دستیاری کارلوس کی روش بسیار خبرساز شد. خبری که ابتدا از راهروهای فدراسیون فوتبال به بیرون درز پیدا کرد و در نهایت نیز یکی از اعضا هیات رئیسه فدراسیون فوتبال صراحتا اعلام کرد که این خبر درست است.

با این حال امروز سایت فدراسیون با انتشار اطلاعیه ای رسمی آن خبر را گمانه زنی خواند! مشخص نیست که در فدراسیون فوتبال چه خبر است؟! چطور مصوبه امضا شده اعضای هیات رئیسه فدراسیون در آخرین جلسه گمانه زنی اعلام می شود؟!

طبق اطلاع خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در آخرین نشستی که اعضای هیات رئیسه فدراسیون داشتند و در آن زمان هم کی روش در ایران حضور داشت. اعضای هیات رئیسه مصوبه ای را امضا می کنند که طبق آن نام ۵ مربی به عنوان گزینه های ایرانی دستیاری کی روش مطرح می شود.

براساس آن مصوبه مقرر می شود که نام این ۵ نفر به رئیس و دبیر فدراسیون فوتبال داده شود تا ۲ گزینه نهایی دستیاران ایرانی توسر کی روش انتخاب شود و برخلاف آنچه که در اطلاعیه فدراسیون و همچنین صحبت های هادی آیت الهی نایب رئیس اول آمده اصلا صحبتی از کمیته فنی فدراسیون در میان نبوده است.

با این حال وقتی نام اسامی دستیاران کی روش منتشر شد و برخی از این مربیان نیز علیه فدراسیون موضع گرفتند، آیت الهی و سایت فدراسیون سعی کردند جناح بازی را تغییر دهند، اما واقعیت این است که اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال بدون اینکه نامی از کمیته فنی ببرند مصوب کردند که ۵ گزینه را به عنوان دستیار ایرانی به کی روش پیشنهاد دهند اما فاش شدن این اسامی همه چیز را دگرگون می کند.

شاید به همین دلیل است که اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال حتی تلاش می کنند که بحثامضا های خودشان را رسانه ای نکنند و مشخص نیست چرا اکثر اعضای هیات رئیسه در این زمینه سکوت کرده اند؟ ظاهرا ماجراهای انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال و دستیارانش نه تنها حالاحالا تمام نمی شود بلکه هر روز ابعاد گسترده تری به خود می گیرد.