به گزارش مشرق،اولین جلسه هیأت رئیسه فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو امروز در محل این فدراسیون با حضور اعضا برگزار شد.

در پایان این جلسه بهرام افشارزاده مدیرعامل باشگاه استقلال و عضو هیأت رئیسه این فدراسیون در مورد این جلسه اظهار داشت: بسیار خوشحال هستم که در اولین جلسه هیأت رئیسه فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو شرکت کردم همانطور که مطلع هستید ورزش شنا از ورزش هایی است که برای هر مسلمانی تأکید شده و همه باید این رشته را یاد بگیرند.

وی ادامه داد: امیدوارم تیمی که آماده شده تا به بازی های آسیایی اعزام شود بتواند عملکرد خوبی داشته باشد. من هم به قول خودم وفا خواهم کرد و حمایت های خوبی از این رشته خواهم داشت. امیدوار هستم این جمع همدلی که در فدراسیون شنا جمع شده است توان این را داشته باشند که در بازی های آسیایی و حتی المپیک موفق باشند.

مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد اینکه آیا باشگاه استقلال تصمیم ندارد در رشته های شنا، شیرجه و واترپلو تیم داری کند، تصریح کرد: من خودم پیشنهاد دادم و ما در حال حاضر مشغول تیم داری هستیم نه باشگاه داری. حتما در آینده چند ورزشکار در رشته های شنا و شیرجه را انتخاب خواهم کرد و خودم اسپانسر آنها می شوم و قول می دهم تا آخر خط آنها را حمایت کنم.

افشارزاده در پاسخ به این سوال که این روزها حاشیه هایی درگیر باشگاه استقلال شده که یکی از مهم ترین آنها پلمپ شدن این باشگاه است، تصریح کرد: حاشیه ها را شما ایجاد می کنید. ما حاشیه ای نداریم. شهرداری منطقه ۲ یک دیدار ادواری دارد. ما تابلوی خیلی قشنگ ساخته ایم و مسئولان وقتی برای بازدید از آنجا آمدند فهمیدند که اینجا باشگاه استقلال است و بعد از سلام و احوالپرسی آنجا را ترک کردند. در مورد اسپانسر هم باید بگویم تا به حال مشکلی نداریم. در مجموع ورزش قهرمانی مشکل مالی دارد. مربی و ورزشکار باید تأمین شوند همچنین به پوشاک و اعزام نیاز داریم. به هر حال ما تلاش می کنیم از حداقل امکانات حداکثر استفاده را کنیم.