به گزارش مشرق،امیررضا خادم عصر روز چهارشنبه، در خصوص آخرین اقدامات صورت گرفته برای واگذاری استقلال و پرسپولیس تهران به بخش خصوصی گفت: هم اکنون منتظر استقرار حسابرسان رسمی در باشگاه های استقلال و پرسپولیس هستیم که از طریق سازمان حسابرسی به باشگاه ها معرفی می شوند.

معاون وزیر ورزش و جوانان اضافه کرد: سازمان خصوصی سازی مذاکرات لازم را با سازمان حسابرسی انجام داده و قرار است نفرات خود را طی روزهای آینده برای استقرار در باشگاه های استقلال و پرسپولیس معرفی کنند.

خادم ابرازامیدواری کرد با استقرار هر چه زودتر حسابرسان سازمان حسابرسی در دو باشگاه و همکاری مدیران عامل استقلال و پرسپولیس، کار حسابرسی به نحو احسن انجام شود.

به گفته نماینده تام الاختیار وزیر ورزش وجوانان درواگذاری باشگاه های استقلال وپرسپولیس به بخش خصوصی، بعد ازانجام عملیات حسابرسی، شورای قیمت گذاری سازمان خصوصی سازی، قیمت دو باشگاه را برای مزایده اعلام خواهد کرد.

خادم افزود: پروسه حسابرسی و قیمت گذاری باشگاه ها تا انتهای پاییز طول می کشد واواخر پاییز یااوایل زمستان مزایده برای واگذاری استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی برگزار می شود.

پیشتر نیز حجت الاسلام و المسلمین مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری از واگذاری استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی تا پنج ماه آینده خبر داده بود.

وزیردادگستری خاطرنشان کرد: یکی ازشروط ماارائه سهم به یکی از پیشکسوتان است و امیدواریم بتوانیم به نحو قابل قبولی این دو باشگاه را واگذار کنیم.