به گزارش مشرق، آندرانیک تیموریان درباره شایعه پیشنهاد تیم های قطری و احتمال جدایی اش از استقلال گفت: همان طور که خودتان گفتید این حرف و پیشنهاد از تیم های قطری شایعه است. من در این مقطع پیشنهادی از تیم های قطری ندارم و به قراردادی که با استقلال بسته ام پایبند خواهم بود. من از تمدید قرارداد و ماندن در استقلال خوشحال هستم و نارضایتی از شرایطی که به وجود آمده ندارم.

وی افزود: پس از اینکه ما در جام جهانی شرکت کردیم، فرصتی نداشتم که بتوانم به خوبی برنامه بدنسازی ام را پیش ببرم. به خاطر همین شرایط بدنی ام آن طور که باید برای حضور در لیگ مناسب نبود. در چند بازی گذشته فرصت پیدا نکردم که در ترکیب ثابت استقلال بازی کنم چون آماده نبودم اما با آمادگی به دست آمده اگر کادر فنی صلاح بداند، از این هفته می توانم برای استقلال بازی کنم اما باز هم تاکید می کنم که من ناراحت نیستم چون نیمکت نشین نیستم.

تیموریان درباره وضعیت استقلال پس از شش هفته از لیگ برتر گفت: واقعا استقلال خوب نتیجه گرفته است. تیم ما این فصل خیلی جوان شده و همین جوانی نقطه قوت تیم است. امیدوارم بتوانیم این روند را حفظ کنیم و نتایج خوبی بگیریم.