به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ استقلالی ها در همان نیمه نخست بازی با گسترش فولاد نسخه این تیم را پیچیدند. گل زیبای آرش برهانی در دقیقه ۳۹ مثل آب سردی بود بر پیکره شاگردان تارتار. آنها تا به خودشان بیایند حرکت مهاجمان استقلال در دومین دقایق وقت های تلف شده و سرنگونی آنها در محوطه ۱۸ قدم یک پنالتی را برای آبی ها به همراه داشت. ضربه ای که امید ابراهیمی آن را تبدیل به گل کرد تا استقلالی ها در همان نیمه نخست دور بر صفر از رقیب خودشان پیش افتادند.
در نیمه نخست شاگردان تارتار یک بازی بسته را به نمایش گذاشتند و سعی داشتند تا از راه دور و با استفاده از شوت دروازه رقیب خودشان را باز کنند.
با این پیروزی استقلالی ها ۱۵ امتیازی شدند و دوباره به صدر جدول برگشتند. شاگردان تارتار هم با همان ۶ امتیاز در رده دهم جدول باقی ماندند.
در دیگر بازی این هفته که همزمان با بازی استقلال و گسترش فولاد برگزار شد سپاهان و ذوب آهن دربی اصفهان را برگزار کردند که این بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.
با تساوی در دربی نصف جهان سپاهان ۱۱ امتیازی شد و پایین تر از تراکتورسازی در رده سوم جدول رده بندی قرار گرفت. ذوبی ها هم با ۴ امتیاز رتبه سیزدهم جدول را به خودشان اختصاص دادند.
۲۵۱ ۴۳