به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علی دایی در نشست خبری پیش از بازی پرسپولیس - صبای قم گفت: «امیدوارم که از این مسابقه سه امتیاز بگیریم. صبا تیم خوبی است و بازی های خوبی را به نمایش گذاشته. مرفاوی تیم خوبی درست کرده. من به این فکر می کنم که پرسپولیس از این شرایط خارج شود و با دست پر به تهران برگردیم.»
دایی در مورد حضور محسن خلیلی در تمرین پرسپولیس گفت: «خلیلی از دوستان نزدیک من است و در سایپا با او کار کرده ام. او دو سال از میادین دور بوده و بازی نکرده. ولی از من خواست که بیاید در تمرینات شرکت کند و من هم قبول کردم. برای خلیلی، بازگشت به پرسپولیس سخت است ولی او می تواند الان هم در لیگ برتر بازی کند. ما چند بازیکن مصدوم و محروم داریم. نمی خواستم به این زودی از بازیکنان جوان استفاده کنم. مثل فصل قبل که عباس زاده در بازی های آخر فصل گل های حساسی زد، می خواستم امسال هم در پایان فصل از بازیکنان جوان استفاده کنیم. ولی امسال از اول فصل به مشکل خوردیم.»
دایی در مورد شایعه جذب عمادرضا گفت: «ما هیچ اسمی از او در تمرین نیاورده ایم چه برسد به اینکه بخواهیم او را جذب کنیم. او بازیکن بزرگی است ولی ما نیازی به این بازیکن نداریم. ما تیم را بر اساس نیازهایمان بسته ایم. اگر بازیکنانی که در لحظه آخر از تیم جدا شدند، نمی رفتند، الان این مشکلات را نداشتیم. پرسپولیس روزهای خوبی را در پیش دارد. ما دنبال جذب یکی دو بازیکن جدید هم هستیم. هواداران باید تا لحظه آخر تیم را تشویق کنند. جایی نمی بینید که طرفداران از دقیقه ۳۰ تا ۴۰ تیم را تحت فشار قرار دهند. هواداران می توانند به تیم کمک کنند. ما بازیکنان جوانی داریم و اگر هواداران حمایتمان کنند می توانیم نتایج خوبی بگیریم.»
سرمربی پرسپولیس در مورد پولادی گفت: «من از او خبری ندارم. مهرداد با ما قرارداد دارد. ما خط دفاعی تیم را با سیدجلال و پولادی بستیم و حالا آن ها نیستند. این اتفاقات فقط در فوتبال ایران رخ می دهد. ما ۵ بازیکن در خط هافبک و حمله نداریم.» دایی در مورد چالش سطل آب یخ که توسط علی کریمی به آن دعوت شده گفت: «بزرگ ترین چالش کم آبی است و همه باید به آن بپردازیم.»
۴۳ ۴۳