عباس ترابیان مسئول کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال تاکید کرد که رفتن کارلوس کروش در ایران به منزله جدایی قطعی او از تیم ملی نیست.
ترابیان در مورد رفتن کروش از ایران می گوید: «او آزاد است که از ایران برود یا برگردد و در واقع این مربی در ایران زندانی نیست. در ضمن آنطور که من شنیده ام مدت ویزای اقامت کروش رو به اتمام بود و او هم تصمیم گرفت که فعلا از ایران برود. این اتفاق معنی اش این نیست که کروش از تیم ملی رفته و او به ایران باز می گردد در ضمن مذاکرات فدراسیون با این مربی ادامه دارد.»
ترابیان در ادامه در مورد اینکه چه عاملی باعثشد تا تمامی توافقات به یکباره به هم بخورد تاکید می کند: «طرفین در قسمت هایی توافق کرده اند و جیزی به هم نخورده است. در این مورد باید آقای کفاشیان به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال صحبت کند و من نمی توانم صحبت خاصی انجام دهم. به هر حال طرفین یک سری مسائل را در نظر می گیرند و باید در مورد تمامی بندها به توافق برسند چون قرار است همکاری آنها ۴ سال دیگر هم ادامه پیدا کند.»
او در پاسخ به این سوال که آیا فدراسیون با گزینه های دیگری برای مربیگری تیم ملی مذاکره کرده است می گوید: «خیر، فدراسیون با هیچ مربی ای مذاکره نکرده و در حال حاضر مشغول مذاکره با کروش است. با هر حال فدراسیون باید در این قرارداد منافع فوتبال ایران و کشورمان را هم مدتظر قرار دهد. فقط این را بگویم که خواسته فدراسیون هم این است که هر چه زودتر تکلیف این ماجرا مشخص شود. باز هم تاکید می کنم که کروش هنوز از تیم ملی جدا نشده و طرفین هم جواب منفی به یکدیگر نداده اند.»
۴۳ ۴۳