به گزارش مشرق، صمد مرفاوی با صبای قم فردا(شنبه) در حالی مقابل علی دایی و پرسپولیسی ها قرار می گیرد که پیش از این تنها یک پیروزی مقابل این تیم بدست آورده که آن هم همراه با مس کرمان در لیگ ۹۰ - ۸۹ بود. مرفاوی با تیم های استقلال، مس کرمان و صبای قم مقابل پرسپولیس قرار گرفته که در ۸ بازی، ۳ شکست و ۴ تساوی و تنها یک پیروزی بدست آورده است.

بازی های رودروی مرفاوی با هدایت صبا مقابل پرسپولیس ۲ بازی بوده که حاصل آن یک تساوی و یک شکست بوده است.

در لیگ چهاردهم دوئل های زیادی بین مربیان استقلال و پرسپولیس اتفاق افتاده و در طول فصل نیز شاهد این دوئل ها خواهیم بود. در فصل جاری، مربیگری ۸ تیم برعهده افرادی است که سابقه حضور در استقلال و پرسپولیس را داشته و همین موضوع باعثجذابیت مسابقات شده است.

از مربیان پرسپولیسی که امسال روی نیمکت تیم ها می نشینند، باید به یحیی گل محمدی سرمربی ذوب آهن، مهدی تارتار سرمربی گسترش فولاد، حمید استیلی سرمربی راه آهن و علی دایی سرمربی پرسپولیس اشاره کرد. از استقلالی ها هم علیرضا منصوریان سرمربی نفت تهران، صمد مرفاوی سرمربی صبای قم، رسول خطیبی سرمربی تراکتورسازی تبریز و امیر قلعه نویی سرمربی استقلال را نام برد.

تا هفته پنجم این فصل، ۵ بار مربیان استقلالی و پرسپولیسی روبه روی هم قرار گرفته اند که مربیان استقلالی ۲ بار پرسپولیسی ها را شکست داده، ۲ بازی هم مساوی شده و مربیان پرسپولیسی هم فقط در یک دیدار پیروز شده اند.

در هفته اول ۳ بازی بین این مربیان برگزار شد. صبای قم با مرفاوی توانست ۲ بر یک ذوب آهن را با یحیی گل محمدی شکست دهد. استقلال با امیر قلعه نویی توانست راه آهنِ حمید استیلی را ۲ بر یک مغلوب کند و نفت با علیرضا منصوریان، پرسپولیسِ دایی را یک بر یک متوقف کرد. در هفته دوم پرسپولیسی ها موفق تر بودند و راه آهن با استیلی، نفت را ۲ بر یک برد و بازی ذوب آهن و تراکتورسازی بدون گل مساوی تمام شد. در هفته های سوم و چهارم و پنجم خبری از جدال مربیان سرخابی روی نیمکت نبود.

حالا در هفته ششم شاهد ۲ دوئل دیگر روی نیمکت ها خواهیم بود. استقلال با امیر قلعه نویی میزبان گسترش فولادی است که مهدی تارتار را روی نیمکت خود می بیند. صبا هم با مرفاوی از پرسپولیس علی دایی پذیرایی می کند. باید دید که در پایان فصل برنده دوئل مربیان استقلالی و پرسپولیسی چه کسانی خواهند بود.