به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ یکی از خبرهای مورد توجه ۲۴ ساعت گذشته ورزش ایران، رفتن کارلوس کروش بود. کروش که تا چند روز قبل به طور جدی مذاکرات خود رابا فدراسیون فوتبال انجام می داد، صبح جمعه ایران را ترک کرد. او گفته بود که دیگر به فدراسیون نمی رود، مگر برای امضای قرارداد. حالا هم که از ایران رفته، بعید است که برای برگشت، بهانه ای جز امضای قرارداد داشته باشد.
خبر رفتن کروش از ایران با واکنش های متفاوت کاربران خبرآنلاین مواجه بوده. عده ای از کاربران از رفتن کروش ناراحت هستند و عده ای دیگر هم معتقدند که او باید می رفت. یکی از کاربران که مخالف ادامه حضور کروش در تیم ملی است نوشته: «از چهار تا تیم در مرحله اول جام جهانی شدیم چهارم. همچین میگن کروش انگار مدعی قهرمانی بودیم.» کاربری دیگر هم در پاسخ به او نوشته: «اصلا اون تیم قرار نبود صعود کنه جام جهانی. وقتی صعود کرد همه آنچنان کیف کردیم که فکر می کردیم ایران قراره تو جام جهانی رکورد گل خورده رو بشکنه. حالا الان همه توقع داشتن ایران قهرمان جهان بشه.» کاربری دیگر در این بحثشرکت کرده و نوشته: «ببخشید که ۷ تا به آرژانتین نزد, مربی بعدی حتما کاری می کنه ایران آرژانتین و برزیل رو له کنه, از بازیکنای لیگ برتر، برات آلمان می سازه. تا اینایی که میان می گن کاری نکرد بتونن کاپ جام جهانی بعدی رو تو دست کاپیتان ایران ببینن.»
یکی دیگر از مخالفان کروش هم نوشته: «براساس آمارها در جام جهانی تیم ما جزو آخرین تیم ها شد. هیچ لژیونری نداشتیم. هیچ بردی نداشتیم. فقط یک گل زدیم. از گروه صعود نکردیم. فقط در مقابل آرژانتین خوب بازی کردیم اونم هرتیمی اون کاروکرد و بوسنی و نیجریه حتی به آرژانتین گل هم زدند. با افتضاح مقابل بوسنی باختیم. در بازی نیجریه تا وسط میدون هم نیومدیم. تیم ما چند تا پاس سالم هم نمی تونستند بدند. اصلا برنامه واسه حمله نداشتیم. اونوقت تو تلوزیون می گه کارلوس نمره قبولی گرفت و بعد چه اتفاقی میفته همه مردم میگن کارلوس نمره قبولی گرفته.»
نظر کاربران خبرآنلاین در مورد رفتن کروش از ایران رااینجابخوانید.
۴۳ ۴۳