به گزارش مشرق، کارلوس کی روش که برای تمدید قراردادش به ایران آمده بود با وجود برگزاری جلسات با مسئولان فدراسیون فوتبال به نتیجه ای نرسید و امروز(جمعه) از ایران خواهد رفت.

مهمترین اختلاف دو طرف بحثفسخ قرارداد است. رقم فسخ قرارداد و همین طور چگونگی پرداخت مبلغ آن جزو اختلافات اساسی طرفین است که با وجود برگزاری جلسات برطرف نشد تا این موضوع و البته یکی دو اختلاف دیگر باعثبه نتیجه نرسیدن مذاکرات شود.

علی کفاشیان دوشنبه هفته ای که گذشت، گفته بود که کی روش به احتمال ۹۹ درصد در ایران ماندنی است و تا روز چهارشنبه قراردادش تمدید می شود اما این اتفاق رخ نداد. او البته پیش تر گفته بود که اگر تا روز سه شنبه قرارداد کی روش تمدید نشود دیگر این کار انجام نخواهد شد.

کی روش امروز ایران را ترک می کند آن هم بدون امضای قرارداد و شواهد این گونه نشان می دهد که شاید دیگر بازگشتی به ایران نداشته باشد مگر اینکه در این چند روز اتفاق خاصی رخ دهد.

حال باید دید تکلیف نیمکت تیم ملی فوتبال ایران در فاصله ۴ ماه مانده تا جام ملت های ۲۰۱۵ استرالیا چه خواهد شد و آیا کی روش بار دیگر روی این نیمکت می نشیند یا مربی ایرانی سکان هدایت تیم ملی را در دست خواهد گرفت.