به گزارش مشرق، علیرضا صالحی در خصوص کاهش محرومیت پیام صادقیان بازیکن از ۳ ماه به ۲ ماه اظهار داشت: صادقیان در تاریخ ۹۳/۰۵ / ۱۶ و از هفته دوم مسابقات لیگ برتر مقابل فولاد خوزستان مرتکب تخلف و با کارت قرمز جریمه شد. بر اساس قوانین، او هفته سوم لیگ را به دلیل دریافت کارت قرمز از دست داد.

وی ادامه داد: کمیته انضباطی حکم محرومیت صادقیان را در تاریخ ۹۳/۰۵ / ۱۸ اعلام کرد که کمیته استیناف محرومیت ۳ ماهه این بازیکن را به ۲ ماه کاهش داد. محرومیت صادقیان از تاریخ ۹۳/۰۵ / ۲۵ آغاز شده و تعطیلات لیگ برتر هم تاثیری در روزهای محرومیت این بازیکن نخواهد داشت.

رئیس کمیته استیناف که با برنامه ورزش و مردم صحبت می کرد، تصریح کرد: بین هفته یازدهم و دوازدهم تعطیلی ۱۷ روزه دیده می شود که این ۱۷ روز در محرومیت صادقیان اعمال نمی شود و بازیکن پرسپولیس تا هفته سیزدهم محروم و از هفته چهاردهم می تواند برای پرسپولیس بازی کند.

صالحی در مورد اظهار ندامت پیام صادقیان از رفتار خود عنوان کرد: در دیدارهای آینده مشخص می شود که چقدر رفتار این بازیکن تغییر کرده است. تلاش ما این است که راه را برای ادامه فوتبال صادقیان باز کنیم نه اینکه راه را ببندیم.