به گزارش مشرق، این روزها شایعات زیادی درباره بازگشت افشین قطبی به فوتبال ایران به گوش می رسد. وی که به تازگی از هدایت تیم شیمیزو اس پالس ژاپن برکنار شده نامش برای بازگشت دوباره به ایران بر سر زبان ها افتاده و گفته می شود برخی مسئولان باشگاه پرسپولیس در نظر دارند پس از ناکامی های اخیر این تیم با قطبی وارد مذاکره شوند. حتی در این بین برخی پا را فراتر گذاشته و می گویند قطبی گزینه مدنظر فدراسیون فوتبال است تا در صورتی که مذاکرات با کی روش به نتیجه نرسد، قطبی بار دیگر عهده دار هدایت تیم ملی شود.

مهدی حاج باقر مدیربرنامه های این مربی در ایران در این باره گفت: قطبی بعد از جدایی از اس پالس ژاپن مشغول استراحت است و از هر جایی که پیشنهاد داشته باشد، مذاکره می کند و به بهترین پیشنهاد پاسخ مثبت خواهد داد.

وی عنوان کرد: چند تیم آسیایی به قطبی پیشنهاد داده اند و مطمئناً اگر از ایران هم پیشنهادی برسد در کنار دیگر پیشنهادها قرار خواهد داد.

حاج باقر به مشکل حضور سرمربی پیشین پرسپولیس و تیم ملی در ایران اشاره کرد و گفت: تنها مشکل حضور قطبی در ایران مشکل مالیاتی اش است که اگر این مسئله با تفاهم حل شود شاید او دوباره به ایران بیاید.