به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ گل چهارم این تیم از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید و در حالی که همگان منتظر بودند ادرلوسیانو ادینهو ضربه را بزند، محمد ایرانپوریان پشت توپ ایستاد و کار را تمام کرد. با این بازیکن دقایقی به صحبت پرداختیم که می خوانید:
*بعد از یک فصل مصدومیت، دوباره به ترکیب تیم برگشتی. اوضاع چطور است؟
بله یک فصل مصدوم بودم و ۶ ماه طول کشید تا فوتبالم را از سر بگیرم. همیشه دعا می کنم هیچ فوتبالیستی رباط صلیبی پاره نکند. من هم اگر زودتر بهبود پیدا کردم، به خاطر رسیدگی بیش از اندازه بود. شبانه روز تمرین می کردم و در کنارش، روحیه ام را نباختم.
*بازی با صبا را چطور دیدی؟
بازی سختی بود و برای ما دو نیمه متفاوت داشت. در نیمه اول، پر اشتباه بودیم ولی در نیمه دوم به خودمان آمدیم و کار را تمام کردیم. خدا را شکر که شرمنده هواداران نشدیم.
*تبدیل شکست ۲ بر صفر به پیروزی ۴ بر ۲ شگفت انگیز نیست؟!
بله واقعا تلاش کردیم تا به خواسته مان رسیدیم. تراکتور در این فصل نشان داده حتی پس از جوانگرایی، ظرفیت های بالایی دارد. اگر مورد حمایت بیشتری قرار بگیریم، مطمئن باشید بازی های دیدنی تری هم نشان خواهیم داد.
*ماجرای ضربه پنالتی آخر بازی چه بود؟ قرار نبود ادینهو پنالتی را بزند و هت تریک کند؟
نه اصلا! من با نظرکادر فنی پشت ضربه ایستادم و پنالتی را به گل تبدیل کردم. در تیم ما، اینکه چه کسی پنالتی بزند اصلا اهمیت ندارد بلکه همه باید برای کسب برد تلاش کنیم. مثلا اگر ادینهو پنالتی را می زد و هت تریک می کرد، به ما ۶ امتیاز می دادند؟ من مطمئنم خودش هم به دنبال این نبود که کدام بازیکن پشت توپ بایستد.
۲۵۲ ۴۱