به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ برانکو ایوانکوویچ به ناگهان در صفحه فیسبوک خود از پیشنهادی نوشت که از ایران دارد. صفحه ای در فیسبوک که اگرچه هنوز محل اقامت این مربی اهل کرواسی را ابوظبی زده اما برانکو در گفت و گو با خبرآنلاین تکذیبش نکرد. او تنها خواست در این باره بعدا حرف بزند چون در جلسه ای بود. برانکو در این صفحه نوشته که با چالش جدیدی روبرو شده. با پیشنهاد کار در ایران در خانه دومش.
او از علایقش برای برگشت گفته و حتما تیمی که او را می خواهد ماجرای مالیات ۶۰۰ میلیونی اش را حل می کند. کاری که پیشتر باشگاه تراکتورسازی برای جذبش انجام نداد و از آوردنش به تهران منصرف شد. اما تیمی که برانکو را جذب می کند، کدام تیم است؟ با مطرح شدن نام او ابتدا بحثتیم ملی سر زبان ها افتاد، البته کفاشیان دل خوشی از برانکو ندارد. به خاطر جریمه ای که این مربی از فدراسیون ایران گرفت. ۴۰۰ هزار دلاری که آنها به حکم فیفا به این مربی به عنوان پاداش صعود به جام جهانی دادند درحالی که بخشی از قراردادش نبود و تنها دست نوشته ای از دادکان در این باره داشت.
گزینه های دیگر برای تغییر مربی و صاحب پول اما پرسپولیس و پیکان هستند. دو تیمی که نتایج شان قابل قبول نیست و شاید دست به تغییرات بزنند. البته علی دایی و پرسپولیس برای جدایی از هم شرایط مختلفی دارند و بندهای قرارداد دایی شباهت زیادی به بندهایی دارد که وزارت ورزش نمی گذارد فدراسیون فوتبال با مربی پرتغالی ببندد. این که آیا وزارت ورزش به اسپانسر سرخ ها اجازه می دهد بعد از ۵ هفته قرارداد با دایی را به پایان ببرد و درحالی که وزیر علاقه ای به مربی خارجی ندارد، برانکو برای این تیم بیاید یا پیکان تیم مورد نظر برانکو است، سئوالی است که در روزهای پیش رو مشخص می شود.
۴۱۴۱