به گزارش مشرق، آن طور که مدیرعامل پرسپولیس مدعی است، مهرداد پولادی بازیکن پرسپولیس است و گویا این باشگاه به هیچ وجه تمایل به جدایی این بازیکن هم ندارد. البته که حق هم به لحاظ اخلاقی با پرسپولیسی هاست. آنها فصل گذشته پولادی مصدوم را یک فصل نگاه داشتند و حتی پولش را هم دادند اما این بازیکن در اقدامی کاملا حرفه ای با پایان یافتن مصدومیتش در جام جهانی به میدان رفت و در حال حاضر کار به جایی رسیده که به تماس های دایی و رحیمی پاسخ نمی دهد!

زیاد دور نیست روزهایی که پولادی در مس حضور داشت و با قهرهای ادامه دار از تمرینات این تیم، مسئولان مس را مجبور کرد تا رضایت نامه اش را برای پرسپولیس صادر کنند. بازیکنی که با نظر مثبت حجازی به استقلال آمده بود، خیلی زود از تیم رقیب سر درآورد و ظاهرا این بار درحال پیاده کردن سناریو انتقالش از مس به پرسپولیس برای پیوستن به تیم قطری است.

یکی از نکات جالب وضعیت مهرداد پولادی این است که او از سویی در مصاحبه های اخیرش خیلی تلاش کرده تا خودش را هوادار پرسپولیس نشان دهد و از سویی دیگر دقیقا روشن نمی کند که ادعای پرسپولیسی ها درباره او صحیح است یا خیر. پولادی در قسمتی از مصاحبه ای که از وی منتشر شده خطاب به هواداران پرسپولیس گفت: «در آخر آرزوی موفقیت برای تیم محبوبم، پرسپولیس و هواداران واقعی این تیم را در فصل جدید از صمیم قلب خواستارم و امیدوارم این تیم با کادر فنی خوبش بتواند دل هواداران را در فصل جاری به دست آورد چون آقای دایی با تلاش بازیکنان می تواند بهترین نتایج را کسب کند و موفقیت دیگری را در کارنامه پرسپولیس به ارمغان بیاورد.»

وی در همین مصاحبه مدعی شده که طبق قراردادش با پرسپولیس می تواند در صورت داشتن پیشنهاد خارجی این تیم را ترک کند. ادعایی که از سوی رحیمی رد شده است. مدیرعامل پرسپولیس می گوید که این بند در قرارداد داخلی پولادی وجود دارد که این از نظر فدراسیون و سازمان لیگ، هیچ ارزشی برابر با قرارداد هیات فوتبال ندارد.

بگذارید فرض کنیم که چنین بندی در قرارداد پولادی باشد. آیا پولادی آن قدر فراموشکار است که به یاد نمی آورد این باشگاه در تمام دوران مصدومیت به پای او ایستاد و او را از لیستش خارج نکرد؟ پرسپولیس خیلی راحت می توانست پولادی را از لیستش خارج کند و به طور کلی این بازیکن را با یک بحران روبه رو کند. چیزی شبیه اتفاقی که برای جمشیدیان در استقلال رخ داد اما این اتفاق نیفتاد و منش پهلوانی و اخلاق حرفه ای حکم می کند که باید در ازای این لطف، در زمان سلامتی حرکتی از سوی پولادی شکل می گرفت.

پرسپولیس روز گذشته برابر پدیده به تساوی رسید و باز هم علی دایی خواهان صبوری بیشتر از سوی هواداران تیمش شد و در بخشی از صحبت هایش گفت: مثلا مهرداد پولادی با باشگاه قرارداد دارد و اسمش رد شده اما حالا که نیامده آیا تقصیر علی دایی است؟

درست است که علی دایی نتایج ضعیفی را تا اینجای کار کسب کرده اما انصافا او درباره حسینی، خلعتبری و پولادی درست می گوید. او با بازیکنانی طرف بوده که برایشان تعصب و منش پهلوانی معنایی نداشته است. تلخی ماجرا اینجاست که ۱۰ سال دیگر امثال همین بازیکنان، ادعای پیشکسوتی پرسپولیس را می کنند و خودشان را از دلسوختگان این تیم معرفی می کنند. تاریخ همیشه تکرار می شود و البته کیفیتش چندان اهمیت ندارد. فقط مهم این است که آن روز، هواداران پرسپولیس این روزها را در حافظه خود نگاه داشته باشند.