به گزارش مشرق،آنخل دی ماریا دیگر یک شیطان سرخ است. او بزودی رئال مادرید را ترک می کند و به آخرین خرید منچستریونایتد تبدیل خواهد شد. توافقات انجام شده، البته هیچ کدام از ۲ باشگاه هنوز به صورت رسمی تایید نکرده اند ولی او امروز به منچستر سفر می کند و پس از گذراندن تست های پزشکی، قرارداد جدیدی ثبت خواهد کرد.

این گران ترین فروش تاریخ باشگاه رئال مادرید خواهد بود. همچنین گران ترین فروش تاریخ اسپانیا. رئال برای کریستیانو رونالدو، ۹۶ میلیون یورو به منچستریونایتد پرداخت کرد و حالا برای دی ماریا، ۹۰ میلیون یورو دریافت می کند. این ترانسفر بدین شرح است: «رئال ۷۵ میلیون یورو دریافت می کند - دقیقا به اندازه رقم انتقال خامس رودریگس به مادرید - و ۱۵ میلیون یورو نیز در صورت قهرمانی منچستر و… به رئال پرداخت خواهد شد.

رکورد قبلی متعلق به آرسنال بود، آنها ۵۰ میلیون یورو برای مسعوت اوزیل پرداخت کردند. دی ماریا همچنین حقوقی ۲ برابر رئال یعنی ۸ میلیون یورو دریافت خواهد کرد و البته تمام حقوق ۵ سالش را یکجا می گیرد، یعنی ۴۰میلیون یورو. یک حقوق کهکشانی برای بهترین بازیکن فینال لیسبون که البته امسال در تیمی توپ می زند که در رقابت های اروپایی حضور ندارد.

منبع: وطن امروز