کارلوس کروش که طی روزهای گذشته صحبت های زیادی در مورد تمدید یا قطع همکاری اش با فدراسیون فوتبال مطرح شده است، پیش از ظهر امروز راهی فدراسیون فوتبال شد و در جلسه ای با علی کفاشیان که چند ساعت طول کشید شرکت کرد اما این نشست منجر به امضا نهایی قرارداد نشد.
این اتفاق در حالی رخ داده که طی روزهای گذشته دخالت وزارت ورزش و جوانان در تمدید قرارداد کی روش به طور غیرمستقیم اعلام شده است. ضمن اینکه امروز دوشنبه هم اعلام شد کروش برای مشخص شدن وضعیتش روز سه شنبه به وزارت ورزش و جوانان خواهد رفت.
اما محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان که به اصفهان سفر کرده است به این امر واکنش نشان داد. وی در این باره به خبرنگاران گفت: برای من رئیس فدراسیون کشتی، اسکیت یا اسکواش هیچ تفاوتی با کارلوس کروش ندارد.
وی افزود: به هر حال مسئولان فدراسیون فوتبال باید درباره سرمربی تیم ملی فوتبال تصمیم گیری کنند و ما به تصمیمات آنها عمل می کنیم.
وزیر ورزش و جوانان بیان داشت: بعد از آنکه فدراسیون تصمیم خود را درباره سرمربی تیم ملی گرفت، همه به آن پایبند هستند و ما نیز همراه آنها هستیم.
محمود گودرزی با بیان اینکه در صورتی که مشکلی در این زمینه به وجود آید، درباره آن تصمیم گیری می شود، خاطرنشان کرد: اگر مسئولان فدراسیون مرتکب اشتباهی شوند، ما در این زمینه تصمیم گیری می کنیم و در صورتی که نیاز شد، با تشکیل مجمع، نسبت به تغییر رئیس اقدام می کنیم.
۴۳ ۴۳