به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مهدی کریمیان هافبک استقلال که در بازی با پیکان یک گل زد، امید زیادی دارد که در ترکیب این تیم جا بیفتد. او که فصل قبل در تراکتورسازی تبریز بازی می کرد، در مورد اولین گلش برای استقلال گفت: «استقلال هجومی بازی می کند و من هم موقعیت خوبی برای گلزنی داشتم. دوست دارم همیشه در ترکیب تیم موثر باشم و وقتی که گل می زنم، بازی ام بیشتر به چشم می آید.»
کریمیان در مورد اینکه چرا در ۴ هفته گذشته فرصت بازی برای استقلال را پیدا نکرده بود گفت: «اینکه چه زمانی بازی کنم دست سرمربی است. آقای قلعه نویی تصمیم می گیرد که بازی کنم یا نه. من نسبت به این موضوع اعتراض ندارم و ناراحت هم نیستم. فقط تلاش می کنم که در ترکیب قرار بگیرم. دوست دارم هر وقت در ترکیب هستم با نهایت انرژی ام بازی کنم.»
هافبک استقلال در مورد مسابقه با پیکان گفت: «تماشاگران از بازی استقلال لذت می برند و این برای ما هم خوشحال کننده است. پیکان بازی خوبی انجام داد ولی بازی هجومی استقلال مانع خودنمایی آن ها شد.»
کریمیان در مورد اینکه استقلال امسال به چه جایگاهی دست پیدا می کند گفت: «ما از الان به فکر جایگاه نیستیم. فعلا فقط باید خوب بازی کنیم و امتیاز بگیریم. مهم تر از هر چیزی این است که امتیاز جمع کنیم.»
۴۳ ۴۳