ملت ایران:کریم انصاری فرد، مهاجم ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس در حاشیه ی تمرین امروز تیم ملی، در جمع خبرنگاران حضور یافت و با اشاره به آغاز تمرینات ملی پوشان برای دیدار مقابل قطر، گفت:
تمرینات تیم ملی؛ شرایط چطور است؟
فاز اول تمرینات را آغاز کردیم، امیدوارم تمرینات خوبی را پشت سر بگذاریم. مردم هم دعا کنند در ۳ بازی حساس باقیمانده از رقابت های مقدماتی جام جهانی بتوانیم نتایج لازم را به دست بیاوریم و بار دیگر حضور در جام جهانی را تجربه کنیم.
صعود به جام جهانی؛ کمی دشوار نشده است؟
حضور تیم ملی در جام جهانی غیرممکن نیست، همه تیم ها شانس حضور در جام جهانی را دارند ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم.
همه مسئولان، رسانه ها و اهالی فوتبال باید دست به دست هم بدهند تا تیم ملی در ۳ بازی آینده خود در رقابت های مقدماتی جام جهانی موفق ظاهر شود چرا که این مسئله در نهایت به سود کشورمان خواهد بود.
غیبت در تیم ملی؛ اردوی قبل نبودی؟
من بعد از ۴ سال فقط در اردوی قبلی غایب بودم اما خدا را شکر باز هم به تیم ملی دعوت شدم و مطمئن باشید هرچه در توان دارم برای موفقیت تیم ملی می گذارم.
عمان؛ حریف تدارکاتی خوبی است؟
اولین مسابقه ما در رقابت های مقدماتی جام جهانی مقابل تیم قطر است و ما برای کسب آمادگی باید به مصاف یک تیم عربی می رفتیم و فکر می کنم تیم عمان از لحاظ فوتبالی و آب و هوای این کشور نزدیک به قطر است، انشاءالله بتوانیم در این مسابقه خواسته های کادر فنی را در زمین مسابقه پیاده کنیم.