ملت ایران: شهرام محمودی در گفت وگو با خبرگزاری فارس، درمورد شرایط آمادگی خود و تیم ملی در آستانه مسابقات لیگ جهانی والیبال اظهار داشت: اردوها خوشبختانه بسیار خوب در حال برگزاری است و بازیکنان با انگیزه بالایی تمرین می کنند. کم کم کارهای بدنسازی را کمتر می کنیم و به سراغ کارهای توپی و تاکتیکی می رویم.

وی افزود: چندی پیش مچ پایم پیچ خورد و از آن پس همه می گفتند که شهرام مصدوم شده است و به لیگ جهانی نمی رسد و به زور می خواستند مرا مصدوم کنند، اما واقعاً من مشکل چندانی نداشتم. در باشگاه های آسیا هم بازی نکردم، چون ولاسکو از من خواست تا در تیم ملی بدنسازی کنم. در حال حاضر همراه با سایر بازیکنان تمرین می کنم و هیچ مشکلی ندارم.

پشت خط زن تیم ملی والیبال درمورد سفر تدارکاتی تیم ملی به بلغارستان خاطرنشان کرد: چون بازی تدارکاتی نداشتیم، این سفر بسیار می تواند به ما کمک کند تا در شرایط مسابقه قرار بگیریم. این تیم خودش هم در لیگ جهانی حضور دارد و می توانیم در مسابقه دوستانه با این تیم به آمادگی مدنظر کادر فنی برسیم.

محمودی در پاسخ به این سوال که نتایج تیم ملی در لیگ جهانی را چطور پیش بینی می کنی، تصریح کرد: ما قول پیروزی به هیچ کس نمی دهیم، اما قول می دهیم که با تمام انرژی بازی کنیم و دل مردم را شاد کنیم.

وی درخصوص پاداش های صعود به لیگ جهانی گفت: دیگر برایمان مهم نیست. ما سهمیه گرفتیم و یک سال از آن گذشته، اما هنوز هیچ خبری نشده است. دیگر مهم نیست و به آن فکر نمی کنیم، اما فهمیدیم که همه چیز تنها وعده بوده است. تلاش می کنیم در لیگ جهانی بدون هیچ چشم داشتی دل مردم را شاد کنیم.