به گزارش ملت ایران به نقل از گل – گرثبیل ستاره ولزی باشگاه تاتنهام در صحبت هایی اعلام کرده که علاقه زیادی دارد تا بخشی از عمر فوتبالی اش را در خارج از انگلیس سپری کند و البته یادآوری کرده که در حال حاضر تمرکزش را روی تیم باشگاهی وموفقیت با این تیم قرار داده است.

این درحالی است که تیم های بزرگی از جمله منچستریونایتد و رئال مادرید حاضرند تا برای جذب او مبالغ هنگفتی را هزینه کنند.

بیل اخیرا عنوان بهترین بازیکن رقابت های این فصل لیگ برتر و عنوان بهترین بازیکن جوان این فصل لیگ برتر را مال خود کرده وحالا در گفتگو با اسکای سپورت ازبرنامه های فوتبالی اش گفته.

بیل در صحبت هایی گفت: «من در گذشته هم گفته ام که دوست دارم تجربه بازی کردن در خارج از انگلیس را لمس کنم. هیچ وقت نمی توانی بگوئی که در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد ولی در حال حاضر من تمرکزم را برروی کارهایم دراینجا قرار داده ام. دراین روزها سوالات زیادی از من پرسیده می شود ولی این چیزی است که من تمایلی ندارم که زیاد راجع به آن صحبت کنم. ذهنم را درگیر اینطرف و آنطرف نمی کنم. ما باید کارمان را انجام دهیم.»

بیل ادامه داد: «در ابتدای فصل هدفی تعیین کردیم که حالا می خواهیم به آن برسیم. موفقیت یک اتفاق بزرگ است و بازی کردن مقابل بهترین تیم ها، همان چیزی است که هر فوتبالیستی دلش می خواهد. حضور در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا اتفاق بزرگی است. ما پیش از این هم به این رقابت ها رسیده بودیم و در ورزشگاه های بزرگ مقابل بهترین تیم ها به میدان رفته بودیم و خودمان را محک زده بودیم.»

با وجود فصل درخشانی که بیل پشت سرگذاشته، این ستاره ۲۳ ساله براین باور است که از برخی نظرات می تواند شرایطش را بهبود ببخشد و گفت: «من باید روی ضربات پای راستم بیشتر کار کنم. گاهی وقتها کمی اعتماد به نفس می گیرم ولی باید این اعتماد به نفس را افزایش بدهم. باید در طول تابستان دراین زمینه به تقویت پای راستم بپردازم و دراردوی پیش فصل هم روی این موضوع کار کنم.»