به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ امیر قلعه نویی پس از پیروزی لحظه آخری تیمش برابر سایپا در نشست خبری حاضر شد و به سوالان خبرنگاران پاسخ داد. او در ابتدا گفت: «به بازیکنان تبریک می گویم. ما موقعیت های زیادی در این بازی داشتیم و گل اولی که خوردیم به نوعی ما را غافلگیر کرد. نیمه دوم تغییراتی در ترکیب تیم داشتیم و خدا را شکر که در نهایت با دست پر از میدان خارج شدیم. به آقای جلالی هم بابت تیم خوبش تبریک می گویم. همچنین از هواداران خوب مان هم تشکر می کنم که تا لحظه آخر پشت تیم بودند و ما را تشویق کردند.»
او ادامه داد: «در مورد امید ابراهیمی باید بگویم که او یکی از بهتری هافیک های ایران است و در جام جهانی به نوعی در حق او اجحاف شد. سطح بازی او فراتر از آسیا است اما متاسفانه او را ندیده اند.»
قلعه نویی با انتقاد شدید از برنامه ۹۰ گفت: «متاسفانه شب گذشته در برنامه ۹۰ به هواداران استقلال توهین شد. دیدید که به سرپرست تیم ما اجازه صحبت کردن ندادند و به او بی احترامی کردند تا نتواند از حق میلیون ها استقلالی ها دفاع کند. جالب اینجاست که در مورد یک نام ۲۰ دقیقه بحثمی کنند اما نوبت به استقلال که می رسد وقت ندارند.»
سرمربی استقلال در بخش دیگری از صحبت هایش گفت: «من به بازیکنان هم گفته ام که دیگر حق مصاحبه با برنامه ۹۰ را ندارند. همه می دانند که در این برنامه کارشناسی ها از پیش تعیین شده است و دیدید که آقای فنایی از قبل کارشناسی خودش را لو داد. آقای فنایی ما هم فوتبال را می شناسیم اما شما دائما آن توپ را می چرخانید تا مثلا شبیه سازی کنید. نمی خواهم دیگر کارشناسی تیم استقلال و مصاحبه من در ۹۰ پخش شود. این برنامه دیگر اسمی هم از من نیاورد و تصویر مرا پخش نکند. اگر قانون اجازه دهد از این برنامه شکایت می کنم.»
۲۵۲ ۴۱