به گزارش مشرق، پل اسکولر اعتقاد دارد، جک ویلشر بازیکن خوبی است ولی از سن ۱۷ سالگی اش پیشرفت آنچنانی نکرده است. هافبک پیشین من یونایتد در خصوص سیگار گشیدن این بازیکن جوان گفت: کاری که جک در تابستان انجام داد، به خودش مربوط می شود. درست است که او سیگار کشید ولی دنیا که به آخر نرسیده است.

وی افزود: به یاد دارم زمانی پیش از تمرینات نوبت صبح اتاق رختکن منچستریونایتد پر از دود بود، چون تا لوران بلان و فابین بارتز سیگار نمی کشیدند تمرینات خود را آغاز نمی کردند. بازیکنان خارجی را هم می شناختم که شب قبل از بازی مشروبات الکلی می نوشیدند. من به شخصه هیچ وقت اهل سیگار کشیدن نبودم ولی وقتی با خانواده بیرون می رفتیم گاهی اوقات بنا به شرایط اقدام به این کار می کردم. البته زمانیکه ۱۹ یا ۲۰ ساله شدم و به ترکیب اول تیم منچستریونایتد راه یافتم متوجه شدم که باید رفتار حرفه ای تر داشته باشم و دیگر سیگار نکشیدم.

پس از اینکه انگلیس از رقابت های جام جهانی ۲۰۱۴ حذف شد تصویری از جک ویلشر، هافبک ملی پوش آرسنال منتشر شد که در استخری به همراه دوستانش مشغول سیگار کشیدن بود. انتشار این تصویر بازتاب گسترده ای داشت به طوری که آرسن ونگر، سرمربی توپچی های لندن هم به آن واکنش نشان داد. البته هافبک ۲۲ ساله آرسنال در اظهارنظری ابراز پشیمانی کرد و عواقب اشتباه خود را پذیرفت.

کارشناس شبکه تلویزیونی «بی تی اسپورت» بریتانیا همچنین با تمجید از سرمربی پرتغالی چلسی اذعان کرد: مورینیو مربی بود که خیلی دوست داشتم زیر نظرش کار کنم. مورینیو اعتمادبه نفس بالایی داشته و همیشه نگاهی رو به جلو دارد. احتمالاً بازیکنان ژوزه از شنیدن صحبت های وی سرحال می آیند. مورینیو مربی بزرگی است و هدایت چندین تیم بزرگ را هم تاکنون بر عهده داشته است.

وی با ستایش از ستاره بارسلونا که به تازگی از تیم ملی اسپانیا خداحافظی کرد، گفت: ژاوی بازیکن فوق العاده ای برای اسپانیا و بارسلونا بوده است و آرزو داشتم در کنار او بازی می کردم.

اسکولز در ادامه عنوان کرد: بازی کردن در کنار رونی را دوست داشتم. او فوتبالیستی فوق العاده است. وین تمامی ویژگی های یک کاپیتان خوب را دارد، چون هر موقع که لازم باشد می تواند صدای خود را به گوش بازیکنان دیگر برساند. او از هم تیمی هایش می خواهد تا بهترین عملکردشان را برای منچستریونایتد داشته باشند و اصلاً هم خجالتی نیست.

وی در پاسخ به این پرسش که «انگلیس قصد دارد تا همان کاری را که آلمان در سال های اخیر عملی کرد، انجام دهد ولی آیا از این حیثبه ژرمن ها نزدیک شده است؟»، گفت: صادقانه بگویم که هنوز فاصله زیادی تا رسیدن به آلمان داریم. ما پس از انجام دو بازی از جام جهانی ۲۰۱۴ حذف شدیم ولی روی هاجسون می گوید که راه درستی را در پیش گرفته ایم!

هافبک پیشین تیم ملی انگلیس تصریح کرد: آلمان در جام جهانی قبلی بازیکنان جوانی را به تیم خود اضافه کرد و دیدید که با همان بازیکنان قهرمانی در برزیل را جشن گرفت ولی انگلیس با جوانگرایی خیلی زود از دور رقابت ها حذف شد. اگر صادق باشیم باید بگویم که مطمئن نیستم ما راهی را که آلمان در پیش گرفته، دنبال می کنیم.