به گزارش مشرق، میرشاد ماجدی پس از پیروزی ۳ بر ۲ تیمش مقابل سایپا گفت: بازی خوبی بود و بازیکنان ما عملکرد خوبی داشتند و خدا را شکر توانستیم ۳ امتیاز بازی را بگیریم.

وی در مورد اینکه امیرحسین صادقی با فردی روی سکو درگیر شد که گفته می شود از بستگان امیر قلعه نویی است، اظهار داشت: من از این موضوع اطلاعی ندارم، من هم دیدم روی سکو درگیری به وجود آمده و نمی دانم چه اتفاقی افتاده است. با امیرحسین صادقی تماس گرفتم تا از این مسئله باخبر شوم که تلفن همراه او از دسترس خارج بود.

ماجدی در مورد اینکه چه حرکتی اتفاق افتاده که این درگیری به وجود آمد، گفت: امیرحسین صادقی حرکت زشتی انجام نداده است، من نمی دانم روی سکو چه اتفاقی افتاده است.

سرپرست استقلال در ادامه در مورد اینکه آیا در رختکن صحبتی به میان آمد، عنوان کرد: امیر قلعه نویی خیلی عادی به رختکن آمد و به بچه ها خسته نباشید گفت و سپس برای حضور در کنفرانس مطبوعاتی به سالن رفت. هیچ اتفاق خاصی نیفتاد.

وی افزود: من از رختکن بیرون آمدم و بازیکنان را برای رفتن به سمت اتوبوس هدایت کردم. اطلاعی ندارم که چه اتفاقی روی سکو افتاده و فقط از دور درگیری فیزیکی را دیدم.

ماجدی در مورد اینکه آیا امیرحسین صادقی قبل از شروع فصل مصدومیت خود را اعلام کرده بود، اظهار داشت: او بعد از عقد قرارداد گفت مصدوم است و پیش از آن این مسئله را اعلام نکرده بود.

سرپرست استقلال در مورد رواج بی اخلاقی و اینکه آیا این قبیل درگیری ها باعثبی اخلاقی در فوتبال نمی شود، اظهار داشت: چیزی که در فوتبال ما گم شده همین بحثی است که شما عنوان می کنید. معرفت و اخلاق باید از اول فصل وجود داشته باشد. می دانم قلب مربی و بازیکن برای تیم می زند و امیدوارم به جای اینکه این مسائل را بزرگ کنیم و پررنگ نشان دهیم تلاش کنیم دل ها به یکدیگر نزدیک شود.