مهاجم ایرانی الکویت می گوید به این تیم پیوسته است تا زمینه را برای قهرمانی تیمش در رقابت های مختلف مهیا سازد. او اعتراف کرد که با پیوستن به الکویت وارد چالش بزرگی شده است.
قوچان نژاد با یک میلیون و ۱۰۰ هزار یورو به تیم الکویت پیوست و به عنوان گرانترین بازیکن تاریخ لیگ کویت انتخاب شد.
مهاجم تیم ملی فوتبال ایران که به عنوان جانشین جواد نکونام در الکویت انتخاب شده است کار بسیار سختی پیش رو دارد چرا که سران این باشگاه کویتی پول زیادی برای او پرداخت کرده اند و طبیعی است که انتظارها از او بسیار بالا باشد.
قوچان نژاد که در حال حاضر ستاره نخست خط حمله تیم ملی فوتبال ایران است و تک گل این تیم را در جام جهانی ۲۰۱۴ به ثمر رساند در گفت وگویی که با سایت عربی کوره داشت تاکید کرد که به الکویت آمده است تا زمینه را برای قهرمانی این تیم در رقابت های مختلف مهیا سازد.
او گفت: می دانم که با پیوستن به الکویت وارد چالش بزرگی شده ام چرا که به طور کلی در فوتبال کشورهای عربی مهارت زیادی وجود دارد و من باید توانایی خود را ثابت کنم. به همین خاطر کار سختی پیش رو دارم. به الکویت آمده ام تا زمینه را برای قهرمانی این تیم در جام های مختلف فراهم کنم.
الکویت به مرحله یک چهارم نهایی کاپ آسیا راه یافته و در صورت پیروزی برابر نماینده اندونزی به جمع چهار تیم راه خواهد یافت. الکویت در کاپ آسیا نمایش بسیار خوبی داشته و قهرمان دو دوره اخیر این رقابت ها بوده است. قرار است که قوچان نژاد در دیدار برابر نماینده اندونزی در ترکیب ثابت تیمش قرار گیرد. او در دیدار نخست خود با الکویت که در سوپر جام این کشور برگزار شد در نیمه دوم وارد زمین بازی شد چرا که به گفته سرمربی این تیم هنوز با بازیکنان تیمش هماهنگ نشده است.
۲۵۱ ۴۱