به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ هفته چهارم لیگ برتر فوتبال ایران بعد از ظهر امروز(سه شنبه) آغاز شد. در این رقابت ها از ساعت ۱۸:۰۰ تیم فوتبال نفت تهران میزبان سپاهان بود که در نهایت موفق شد حریف صدرنشین خود را با نتیجه ۳ بر صفر شکست دهد. در دیگر دیدار همزمان هم گسترش فولاد با یک گل مهمان خود پیکان را از پیش رو برداشت تا اولین پیروزی خود در لیگ چهاردهم را جشن بگیرد.
نقت تهران ۳ - سپاهان ۰
کمتر کسی پیش بینی این نتیجه را می کرد اما شاگردان علیرضا منصوریان موفق شدند با ارائه یک بازی درخشان سپاهان را با سه گل بدرقه کنند. در این دیدار ابتدا لئوناردو پادوانی در دقیقه ۳۳ نفت را پیش انداخت. در حالی که نیمه نخست رو به پایان بود محمد حسین مرادمند از سپاهان با دریافت کارت قرمز از زمین مسابقه اخراج شد تا کار برای شاگردان کرانچار در نیمه دوم سخت تر شود. در ادامه کمال کامیابی نیا(دقیقه ۴۵) و علی قربانی(دقیقه ۶۷) باز هم برای نفت گلزنی کردند تا سپاهان صدرنشین یک شکست سنگین را در تهران تجربه کند. با این نتیجه نفت ۷ امتیازی شد و تا رده سوم جدول بالا آمد. سپاهان هم با همان ۹ امتیاز موقتا در صدر جدول باقی ماند.
گسترش فولاد ۱ - پیکان ۰
در دیگر بازی هفته چهارم تیم گسترش فولاد تبریز میزبان پیکان بود که این بازی در نهایت با نتیجه ۱ بر صفر به سود گسترش به پایان رسید. تک گل این مسابقه را مهرداد بایرامی در دقیقه ۵۵ به ثمر رساند تا منصور ابراهیم زاده و شاگردانش در لیگ چهاردهم همچنان در حسرت برد باشند. بدین ترتیب گسترش با ۵ امتیاز در رتبه هشتم قرار گرفت و پیکان هم با همان ۲ امتیاز جایگاه سیزدهم را به خود اختصاص داد.
۲۵۲ ۴۱