به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ حمید استیلی سرمربی تیم فوتبال راه آهن در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر ذوب آهن گفت: «ذوب آهن تیم ریشه داری در فوتبال کشور است و بازی برابر آنها دشواری های خودش را دارد. این تیم همچنین کادر فنی خوبی دارد و در سه بازی اخیر نشان داده که می تواند نتیجه خوبی را در پایان به دست آورد. ما در این بازی مهمان هستیم و می دانیم که برای کسب نتیجه باید با تمام قوا به مصاف حریف خود برویم. هم تیم ما و هم ذوب آهن به بازی زمینی عادت دارند و این مسئله هماهنگی بازیکنان را نشان می دهد.»
او در مورد شکست هفته پیش تیمش برابر فولاد گفت:» تیم من هفته به هفته بهتر می شود و پیشرفت می کند هر چند که نتیجه دست خداست. راه آهن به غیر از مسائل فنی یک سری مشکلات حاشیه ای هم دارد و مالیکت این باشگاه روی تمرکز ما تاثیر گذاشته است. خوشبختانه با همکاری دادگستری مشکلات تا حدودی برطرف شده است.»
استیلی در پایان گفت: «بخش دولتی باید از بخش خصوصی حمایت کند چرا که بدون حمایت آن بخش خصوصی نابود خواهد شد. ما می خواهیم با کمک رسانه ها، دولت و بخش خصوصی به هدف مان برسیم. البته راه آهن هواداران زیادی ندارد و امیدوارم با عملکرد خوبمان هواداران را جذب کنیم.»
۲۵۲ ۴۱