به گزارش مشرق، نادر فریاد شیران درباره رای محکومیت دادگاه علیه او را مایلی کهن به دلیل مصاحبه هایی که انجام داد، گفت: طبق رای دادگاه باید صد هزار تومان جریمه پرداخت کنم و به ۹۱ روز حبس تعزیری هم محکوم شده ام البته با توجه به اینکه به هیچ محکومیتی نداشتم طبق ماده ۵۲ قانون مجازات اسلامی این رای به مدت یک سال تعلیق شده است.

وی ادامه داد: البته من به رای دادگاه احترام می گذارم و هیچکدام از مصاحبه هایی که کردم را کتمان نکردم. من همه آنها را قبول دارم ضمن اینکه طبق قانون هم به رای اعتراض می کنم. به هر حال اکنون بیکارم و نمی توانم جریمه صد هزار تومانی که حقوق یک هفته یک کارگر است را پرداخت کنم. شاید هم باید برای من هم گلریزان بگذارند تا این جریمه را پرداخت کنند.

مربی سابق تیم ملی ادامه داد: من این مطلب را به مزاح گفتم اما به رای دادگاه اعتراض خواهم کرد. ضمن اینکه دیروز هم به ملاقات غلامحسین مظلومی رفتم و وقتی شرایط او را دیدم بسیار ناراحت شدم. برایم هم عجیب است که بهرام افشارزاده مدیرعامل باشگاه هنوز به دیدار این قهرمان ملی نرفته است. آقای افشارزاده که ۴۰ سال در ورزش قدمت دارید و استاد و سرور و همکار من بوده اید بهتر است که به ملاقات مظلومی بروید. یا اینکه واژه فرهنگی را از کنار باشگاه استقلال حذف کنید و بنویسید تیم فوتبال استقلال.

فریادشیران افزود: مدیرعامل باشگاه استقلال و صندوق حمایت از قهرمانان ملی باید از امثال مظلومی حمایت کنند. خانواده مظلومی حتی نگران هزینه های بیمارستان هستند. آقای وزیر، آقای وکیل که در زمان انتخابات التماس دعا دارید تا این افراد از شما حمایت کنند اکنون هم این نفرات را دریابید شما اکنون مدیرعامل باشگاه استقلال هستید و باید این قهرمانان ملی را دریابید.