ملت ایران:کارلتو که دو روز پیش با پاری سن ژرمن قهرمان لیگ فرانسه شد، از گزینه های احتمالی جانشینی ژوزه مورینیو به شمار می آید اما ناصر الخلیفی، رییس متمول این باشگاه فرانسوی اعلام کرد، اجازه نخواهد داد این مربی ایتالیایی به کهکشانی ها برود.

الخلیفی در گفت وگو با رویترز گفت: با سران رئال مادرید نشستی داشتم و درباره انتقال آنچلوتی به رئال مادرید صحبت کردیم. به آنها گفتم آنچلوتی یک سال دیگر با ما قرارداد دارد و اجازه نخواهیم داد، تیم را ترک کند. او شخص محترمی است و اطمینان دارم که به قرارداد خود پایبند خواهد بود. نمی خواهم در این زمینه با او وارد گفت وگو شوم؛ چرا که هنوز با ما قرارداد دارد، الان زمان جشن و لذت بردن از قهرمانی است.

این سخنان الخلیفی در حالی است که آنچلوتی یکشنبه پس از قهرمانی تیمش از احتمال پیوستن به رئال مادرید خبر داده بود. البته او هر گونه مذاکره با مداریدی ها را رد کرد.

رییس قطری پاری سن ژرمن همچنین از تمدید قرارداد دیوید بکام خبر داد و گفت: بکام، بازیکنی کاملا حرفه ای است. می خواهیم که یک سال دیگر در کنار ما بماند. البته همه چیز به تصمیم خود او بستگی دارد. او از بودن در اینجا خوشحال است و می خواهد به کار خود ادامه دهد.