به گزارش ملت ایران به نقل از گل: طبق گزارش منتشره در رسانه های اسپانیایی از جمله اسپورت کاتالونیا و آ. اس، آندره آ پیرلو ممکن است یکی از خریدهای تابستانی باشگاه رئال مادرید باشد؛ چرا که کارلو آنچلوتی، سرمربی ایتالیایی پاری سن ژرمن که نام او به عنوان گزینه اول جانشینی مورینیو روی نیمکت مربیگری رئال مادرید به گوش می رسد، چنین درخواستی از سران رئال داشته.

کارلتو از مادریدی ها خواسته تا برای تقویت بازی سازی و خلاقیت این تیم، برای خرید آندره آ پیرلو دست به کار شوند؛

آنچلوتی و پیرلو در طول دوران حضورشان در میلان با هم همکاری می کردند و کارلتو از ارزش های بالای این بازیکن ایتالیایی مطلع است. فلورنتینو پرس هم می داند که در صورت به خدمت گرفتن آنچلوتی باید خواسته های او را برآورده کند. طبق گزارش های منتشره، پیرلو مذاکراتی هم با آنچلوتی داشته است. هرچند که او تمایل چندانی برای ترک فوتبال ایتالیا ندارد؛ چون در یوونتوس به خوبی جا افتاده و با این تیم موفقیت های زیادی را کسب کرده است. اما رویای بازی کردن در رئال مادرید، موضوعی است که هر بازیکنی از جمله پیرلوی ۳۳ ساله را نیز به شدت وسوسه می کند. پیرلو یکی از موفق ترین بازیکنان حال حاضر فوتبال اروپاست و کیفیت بالای فوتبالی و تکنیک فوق العاده او زبانزد خاص و عام است. او در سال ۲۰۰۵ نیز مورد توجه سران رئال مادرید قرار گرفته بود ولی درنهایت آن زمان نتوانست به این تیم منتقل شود.

البته بعید است که رئالی ها نتوانند با قیمتی کم پیرلو را به خدمت بگیرند. سران یوونتوس نمی خواهند ستاره ارزشمندشان را به آسانی ازدست بدهند ولی در صورت تمایل پیرلو، قطعا حاضر خواهند شد تا برسرمیز مذاکره بنشینند. پیرلو به عنوان بازیکنی آزاد و بعد از اتمام قراردادش با میلان به یوونتوس پیوست و سران بینکونری هم می دانند که نمی توانند برای فروش او پول زیادی طلب کنند. در ایتالیا همه براین باورند که در صورت خواست پیرلو، این انتقال، شدنی است.