به گزارش مشرق، آنخل دی ماریا همچنان یکی از اهداف اصلی منچستریونایتد در فصل نقل و انتقالات تابستانی ۲۰۱۴ است و مسئولان این تیم به دنبال آن هستند تا رئال را برای فروش هافبک آرژانتینی خود متقاعد کنند.

باشگاه رئال مادرید هم در هفته های اخیر در خصوص شایعه جدایی دی ماریا از جمع کهکشانی ها سکوت کرده و اظهارنظر خاصی نداشته است. با این حال روزنامه «سان» چاپ لندن اعلام کرده کارلو آنچلوتی به دی ماریا چراغ سبز نشان داده تا از رئال مادرید جدا شده و به عضویت منچستریونایتد درآید.

بر اساس این گزارش باشگاه رئال مادرید به دی ماریا اجازه داده تا در صورت تمایل پیشنهاد ۵۰ میلیون پوندی شیاطین سرخ را بپذیرد و احتمالاً تا چند روز آینده انتقال این هافبک ۲۶ ساله به جمع سرخپوشان منچستر عملی خواهد شد.

پیش از این دی ماریا مورد توجه پاری سن ژرمن قرار داشت اما قهرمان لوشامپیونه که ممکن بود با جذب وی قوانین بازی مالی جوانمردانه فیفا را نقض کند، از این خرید صرف نظر کرد.

در کنار PSG تیم های موناکو و آرسنال هم خواهان به خدمت گرفتن این هافبک نفوذی آرژانتین بودند ولی با توجه به پیشنهاد خوب منچستریونایتد آنها هم به دنبال خرید دیگری رفته اند.