به گزارش مشرق، سیدسعید افجه ای در خصوص آخرین وضعیت انتخاب مربی بدنساز این تیم خاطرنشان کرد: در این باره درحال مذاکره هستیم و بزودی مربی بدنساز انتخاب و معرفی می شود. اینکه در نهایت مربی بدنساز ما خارجی است یا داخلی به نظر کادر فنی بستگی دارد و در زمان لازم تصمیم خود را اعلام خواهیم کرد.

وی درباره تصمیم نهایی باشگاه استقلال در بحثکاهش قرارداد بازیکنان و کادر فنی گفت: در این باره بحثهایی انجام گرفته و به دنبال یک فرمول هستیم تا سقف بودجه را رعایت کنیم. این موضوع به احتمال فراوان تا پایان هفته انجام می گیرد و در جلسه هفته آینده نهایی شده و اعلام خواهد شد.

افجه ای در پاسخ به این سوال که آیا در خصوص اظهارات جدید نکونام واکنشی نشان خواهد داد، بیان کرد: در این باره دیگر حرفی نداریم و نظر ما همان است که قبلا اعلام کرده ایم.

سخنگوی باشگاه استقلال همچنین در خصوص جلسه روز یکشنبه هیات مدیره گفت: این جلسه چیزی حدود دو ساعت طول کشید و محوریت بحثدرباره مسائل داخلی و مالی باشگاه بود که اعضا درباره آنها تبادل نظر کردند. بخش اعظم این جلسه را پیگری مصوبات گذشته تشکیل داد و در بخشی دیگر از این جلسه، درباره وضعیت پیشکسوتان باشگاه بحثهایی صورت گرفت. در پایان نیز آقای صادق پور پیشنهاداتی برای ارتقا کیفی تیم های پایه و امکانات برای آنها مطرح کردند.

وی افزود: هیات مدیره استقلال نگاه ویژه ای به تیم های پایه دارد و به همین دلیل نظرات آقای صادق پور مورد استقبال اعضا قرار گرفت و قرار شد با ایجاد تمهیداتی، به خواسته های ایشان جامه عمل پوشانیده شود.

افجه ای با اشاره به اینکه نمی توان همه بحثهای هیات مدیره را رسانه ای کرد، بیان کرد: حتما این حق را اهالی رسانه می دهند که نمی توان همه بحثهای هیات مدیره را رسانه ای کرد. برخی از بحثها، بحثهای داخلی و خانوادگی تیم است که نیاز نیست رسانه ای شود.