به گزارش مشرق، رسول خوروش با اشاره به این که علی حمودی از بازی امروز تیم فوتبال سپاهان با نفت تهران به این تیم اصفهانی اضافه شده است، گفت: بنابر اعلام فدراسیون علی حمودی فعلا مشکلی برای بازی کردن نخواهد داشت.

وی همچنین درباره تمایل باشگاه های هال سیتی، فولام و کاردیف برای جذب احسان حاج صفی و نیز ارائه پیشنهاد کتبی یا شفاهی به باشگاه سپاهان، اظهار کرد: هیچ گونه پیشنهاد کتبی یا شفاهی از طرف تیم های خارجی برای جذب احسان حاج صفی به باشگاه سپاهان نشده است.

سرپرست تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به این سوال که آیا از طرف تیم های عربی پیشنهادی برای خرید احسان حاج صفی به باشگاه سپاهان شده است یا خیر؟ بیان کرد: هیچ گونه پیشنهادی هم از طرف تیم های عربی ارائه نشده است.

وی همچنین درباره محرومیت سه جلسه ای شجاع خلیل زاده توسط کمیته انضباطی گفت: کمیته انضباطی مدعی است که شجاع هنگام خروج از زمین فحاشی کرده و پس از اتمام بازی نیز به سمت داور حمله ور شده اما اصلا چنین چیزی دیده نشده و دوربین ها همه تصاویر را ثبت کرده اند. در حالی که چنین چیزی دیده نشده است.

خوروش همچنین درباره قطعی بودن این حکم، خاطر نشان کرد: اداره حقوقی باشگاه سپاهان در حال بررسی موضوع است، چرا که باشگاه این رای را برای خلیل زاده حق نمی داند.