به گزارش مشرق، بایرن مونیخ در شرایط خوبی به سر نمی برد و سران این باشگاه آلمانی قبل از تمام شدن فصل جابه جایی تابستانی باید به دنبال جذب بازیکنان جدیدی باشند.

چند روز پیش خاوی مارتینس، هافبک اسپانیایی بایرن در سوپرجام آلمان برابر دورتموند آسیب دید و نمی تواند شش ماهی تیمش را همراهی کند. هنوز بایرن جانشین این بازیکن کلیدی خود را پیدا نکرده است که خبر آسیب دیدگی جدی یکی دیگر از بازیکنان کلیدی این تیم به گوش می رسد.

باستین شواین اشتایگر، هافبک کلیدی بایرن در اردوی آمادگی این تیم در آمریکا آسیب دید و مدتی است که نمی تواند برای تیمش به میدان رود. روزنامه بیلد در گزارشی نوشت که به احتمال زیاد آسیب دیدگی شواینی هم جدی باشد و او هم نتواند برای مدت زیادی تیمش را همراهی کند.

در گزارش پزشکی این روزنامه آلمانی آمده است: شواین اشتایگر در حالی در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل به میدان رفت که احساس درد می کرد و آسیب دیده بود اما ترجیح داد در این رقابت ها به میدان رود. همین مسئله باعثشده است که او در تمرینات آمادگی پیش فصل بایرن به مشکل بخورد و کادر پزشکی از ترس بیشتر شدن آسیب دیدگی اش به او استراحت دهد. اگر آسیب شواینی جدی باشد به احتمال زیاد او هم باید زیر تیغ جراحان قرار بگیرد و ۳ تا ۶ ماه نمی تواند تیمش را همراهی کند.

خط میانی بایرن روزهای خوبی را پشت سر نمی گذارد. تیاگو آلکانترا مدتهاست که به علت آسیب دیدگی تیمش را همراهی نمی کند و بازگشت او به مستطیل سبز هنوز در هاله ای از ابهام است. خاوی مارتینس هم که به شدت آسیب دیده است و نمی تواند چند ماهی تیمش را همراهی کند. اگر آسیب دیدگی شواینی هم جدی باشد باید سران بایرن در چند روز باقیمانده از فصل جابجایی تابستانی به دنبال جذب هافبکی بزرگ باشند تا ضعف این تیم در خط میانی را پوشش دهد. از آلمان خبر می رسد که سران بایرن در آستانه جذب مهدی بن عطیه مدافع گلزن رم هستند. آرتورو ویدال هم از بازیکنانی است که احتمال پیوستن او به بایرن مونیخ با توجه به شناخت زیادی که از فوتبال آلمان دارد، زیاد است.