امیرحسین جعفری:مهدی کیانی، بازیکن تیم تراکتور سازی تبریز در گفتگو با خبرنگار ورزشی خبرآنلاین در خصوص وضعیت حال حاضر تراکتور سازی می گوید: «خدا را شکر که در سه هفته اول لیگ برتر، با ارایه بازی های تماشاگر پسند، نتایج خوبی را کسب کردیم. تمرینات خوبی را نیز برگزار کرده ایم و آماده بازی مقابل پدیده هستم.»
وی ادامه داد: «مقابل ملوان بندرانزلی بازی خوبی انجام دادیم و با گرفتن سه امتیاز به بالای جدول رده بندی رسیدیم. امیدوارم مقابل پدیده هم بازی تماشاگر پسندی را انجام بدهیم و نتیجه ای که انتظار ش را داریم کسب کنیم.»
کاپیتان تراکتور سازان در خصوص بازیکنان جوان تیمش، گفت: «خدا را شکر، تیم یک دستی داریم و از بازیکنان جوان تیم باید تشکر کنم. بازیکنان جوان ما تجربه خوبی دارند و می توانند به تیممان کمک کنند. امیدوارم روز به روز هماهنگ تر شویم و به شرایطی که می خواهیم برسیم.»
از کیانی درباره رسول خطیبی پرسیدیم که او گفت: «رسول خطیبی مربی دل سوزی است، کادر فنی خوبی هم داریم که هر روز بهتر از گذشته می شویم. امیداورم بتوانیم عملکردی که سرمربی تیم در نظر دارد را انجام بدهیم.هنوز زود است تا در مورد اینکه تیم از چه هفته ای به شرایط ایده آل می رسد صحبت کنیم ولی فکر می کنم از هفته ۵ یا ۶ به بعد به هماهنگی لازم دست یابیم. تراکتورسازی را باید از هفته پنجم به بعد ببینید.»
کیانی در پایان گفت: «تمام سعی و تلاش اعضای تیم این است تا دل هواداران را شاد کنیم. امیدوارم هواداران از هر بازی تیمشان استقبال زیادی کنند، حضور آنها برایمان باعثدلگرمی بیشتری است.»
۲۵۱ ۴۱