به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علیرضا رحیمی در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: در جلسه امروز هیات مدیره با حضور علی دایی جلسه خوبی داشتیم که به طور قطع شاهد ثمرات مثبت آن در آینده خواهیم بود.
وی ادامه داد: در این جلسه از آقای علی دایی هم دعوت کردیم که حضور داشته باشد. صحبت های مطرح شده کمک بسیار خوبی برای انجام هماهنگی های بیشتر بود. ضمن آنکه آقای دایی مسائل و نیازهای مربوط به تیم را مطرح کردند که مورد توجه اعضای هیأت مدیره قرار گرفت. آنچه مسلم است اینکه همه به تیم کمک می کنند تا در آرامش نتایج خوبی بگیریم تا بتوانیم رضایت هواداران را بدست بیاوریم.
مدیر عامل پرسپولیس با اشاره به اقدامات صورت گرفته از سوی وزارت ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: وزارت ورزش هم تمام توان خود را بکار بسته است تا به باشگاه کمک کند که در بهترین شرایط قرار بگیرد. ما از همین جا از ریاست محترم جمهوری، مجلس محترم و همه دستگاه های ذیربط که همیشه با نظر ویژه و مثبت به مقوله پرسپولیس نگاه کرده اند تقاضا می کنیم برای مرتفع شدن مشکلات پرسپولیس همچنان و بیش از پیش وزارت ورزش و باشگاه را یاری کنند تا به نقطه ای برسیم که این باشگاه بزرگ و مردمی از بسیاری دغدغه ها دور شود.
رحیمی در پایان افزود: هواداران منتطر خبرهای خوب باشند، اتفاقات خوب در راه است و به طور قطع با حمایت و کمک آنها روزهای خوبی پیش روی پرسپولیس قرار دارد.
۴۳ ۴۳