به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مجید جلالی سرمربی سایپا در آستانه بازی تیمش مقابل استقلال گفت: «سایپا جزو آن دسته از تیم هایی است که تنها چند بار شانس دیده شدن دارد. ما به دنبال قابلیت های خودمان هستیم. امیدوارم مقابل استقلال بازی خوب و پیروزمندانه ای داشته باشیم. از سه بازی که انجام دادیم در دو بازی آن با کیفیت بازی کردیم. ما در بازی های قبل موقعیت های زیادی داشتیم که امیدوارم این نقص را برطرف کنیم.»
جلالی درباره استقلال هم حرف می زند و می گوید: «من سه بازی استقلال را بررسی کرده ام. آنها به خوبی از موقعیت ها و روزنه ها استفاده می کنند. من و شاگردانم در تلاش هستیم تا نقاط قوت آنها را به خوبی ببندیم.»
خبرنگاری از او پرسید نظرتان درباره حرفهایی که بابت انتقادات شما از کروش می شود چیست که جلالی گفت: «دو تا موضوع در این مورد مطرح است. اول اینکه چرا این را به آن ربط می دهند. اگر قرار باشد هرکسی انتقاد کند و همپای همان را ارائه دهد، پس هیچکس نباید انتقاد کند. دوم اینکه اول صحبت هایم هم گفتم که ما فقط در این دیدارها دیده می شویم. اگر این افراد بازی های ما را می دیدند، تحلیل های منصفانه تری ارائه می دادند.»
جلالی ادامه داد: «یک نفر داشت بازی ما و پیکان را تحلیل می کرد. وقتی حرف هایش را شنیدم متوجه شدم که او اصلا بازی ما را ندیده است. تحلیل کردن از روی تابلو نتایج درست نیست. امیدوارم از این پس تحلیل ها تنها در ۹۰ دقیقه بازی باشد.»
۲۵۱ ۴۱