به گزارش مشرق،محمد رویانیان در حاشیه مراسم تشییع پیکر زنده یاد مهدی نفر گفت: مرحوم مهدی نفر در عرصه ورزشی نویسی پشتکار و جدیت خاصی داشت. او شب و روزش را صرف تهیه خبر و مصاحبه می کرد و انصافاً خستگی ناپذیر و پرتلاش بود. نفر خصوصیات اخلاقی بارزی داشت و حضور گسترده اهالی ورزش، فوتبال و رسانه در مراسم تشییع اش بیانگر حقایق بسیاری درباره اوست. در این میان نکته ای که در این مراسم به آن پی بردم صمیمیت و همدلی تحسین برانگیز خبرنگاران ورزشی بود. آنها نشان دادند در عین رقابت حرفه ای رابطه ای صمیمانه با یکدیگر دارند و این همدلی واقعاً تحسین برانگیز است.

مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس درباره قرارداد فصل گذشته علی دایی و جزئیات مبلغ قراردادش گفت: درباره جزئیات قرارداد و بندهای آن نمی خواهم اظهارنظری داشته باشم، چرا که اخیراً آن را مطالعه نکرده ام و نمی خواهم بدون آگاهی کامل مسئله ای را بیان کنم.

«در قرارداد علی دایی برخلاف شایعاتی که منتشر می کنند منافع باشگاه پرسپولیس هم لحاظ شده است»، رویانیان با بیان این جمله افزود: در مجموع امیدوارم تیم پرسپولیس با مربیگری علی دایی و همفکری دستیارانش، تلاش و همت بازیکنان و حمایت همه جانبه مدیران باشگاه و هواداران امسال نتایج مطلوبی گرفته و هواداران را سربلند کند.

رویانیان درباره میزان مطالبات دایی از پرسپولیس گفت: حضور ذهن ندارم که به طور دقیق آقای دایی چه میزان از قراردادش را دریافت کرده است اما به خاطر دارم بر اساس آخرین بررسی ها و صورتجلسه ای که داشتیم او بخشی از مبلغ قراردادش را دریافت نکرده و بابت فصل گذشته مطالباتی دارد.

وی گفت: قرارداد آقای دایی با پرسپولیس شفاف است و نمی دانم چرا برخی ابهامات در این مورد مطرح می شود. ضمن اینکه تمایلی به افشای مبالغ ورزشکاران نداشته و معتقدم زمانی باید مبلغ قراردادها را منتشر کرد که این اتفاق برای همه اهالی ورزش و حتی سایر اقشار رخ دهد. جالب نیست که مردم فقط و فقط از ارقام قراردادهای فوتبالیست ها مطلع باشند. چنین اتفاقی جو علیه فوتبال را سنگین تر می کند و این نمی تواند کمکی به این فوتبال پرهیاهو باشد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پایان درباره وضعیت کنونی این تیم گفت: پرسپولیس تا حدود زیادی همان تیمی است که فصل گذشته روانه میادین شد. خوشبختانه اسکلت تیم حفظ شده و امیدوارم جای خالی سیدجلال حسینی، مهرداد پولادی، محمدرضا خلعتبری و محسن مسلمان که مدنظر کادر فنی بودند هم با جذب بازیکنان باکیفیت خارجی پر شده و نفرات جدیدی هم که به تیم اضافه شده اند هرچه زودتر بتواند با سایر نفرات به هماهنگی آرمانی و ایده آل برسند و در نهایت با قهرمانی دل هواداران را شاد کنند.