به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس و بنا بر اعلام کادر پزشکی سرخپوشان، تست پزشکی میشل اومانا به طور کامل انجام شد. اینکه نتیجه نهایی ظرف ۲۴ ساعت انجام شده و به نتیجه برسد فعالیت زیادی صورت گرفت.
کادر پزشکی پرسپولیس که از صبح دیروز این بازیکن را همراهی می کرد تا آزمایش خون، تست قلب، اکو، MRI و سایر معاینات بالینی و تشخیصی طبق نظر کمیته پزشکی فدراسیون انجام شود، اعلام کرد: کلیه موارد انجام شده مثبت بوده است و این بازیکن از نظر پزشکی مشکلی ندارد.
کادر پزشکی همچنین، تاکید کرد: از مچ پا و زانوی این بازیکن نیز طبق برنامه، تصویربرداری MRI انجام شده است.
شهبازی مسوول وضعیت بازیکنان در سازمان لیگ نیز، اعلام کرد: طبق آیین نامه هر بازیکن پس از عقد قرارداد، به محض دریافت ITC بدون گذشت زمان امکان همراهی باشگاه خود را در رقابت های لیگ برتر خواهد داشت.
سخنگوی باشگاه پرسپولیس گفت: برای نهایی شدن توافق با میشل اومانا و عقد قرارداد با وی منتظر مجوز پزشکی بودیم و سعی می کنیم امروز نسبت به امضای قرارداد وی اقدام شود.
مهدی خواجه وند افزود: در روزهای گذشته برای موضوعات مختلف به توافق های خوبی رسیده بودیم اما برای نهایی شدن کار و عقد قرارداد منتظر دریافت مجوز پزشکی بودیم. با توجه به اینکه تست های انجام شده مثبت اعلام شده است، مجوز پزشکی را دریافت می کنیم و با توجه به آن به امید خدا برای عقد قرارداد اقدام می شود که سعی می کنیم همین امروز باشد.
وی درباره پیام صادقیان ادامه داد: درخواست تجدید نظر و لایحه باشگاه پرسپولیس در مورد پیام صادقیان آماده شده است و امروز تحویل فدراسیون فوتبال می شود تا به ثبت برسد.
عضو حقوقدان هیأت مدیره در پایان خاطر نشان کرد: نشست هیأت مدیره پرسپولیس طبق برنامه همیشگی فردا دوشنبه برگزار خواهد شد.
۴۳ ۴۳