به گزارش مشرق، جمشید نظمی درباره وضعیت تیم فوتبال تراکتورسازی اظهار داشت: خوشبختانه شرایط بسیار امیدوار کننده است، البته من پیش از شروع فصل و زمانی که حتی اعتراضاتی نسبت به جدایی بازیکنان وجود داشت به این تیم امیدوار بودم و اکنون هم نشان دادیم که مدعی قهرمانی هستیم.

وی درباره وضعیت بدهی علی کریمی و اینکه بحث۲ طرف در این باره به الفاظ تندی ختم شده، یادآور شد: ما مقابل شکایت کریمی، لایحه دفاعیه خود را ارائه دادیم. مشکلی نداریم و این بحثاز جانب کریمی کمی تند شد اما شاید هم او اطلاعی از اصل موضوع ندارد که کمیته انضباطی جزئیات آن را روشن خواهد کرد. کریمی بازیکن ارزشمندی است اما مسائل انضباطی هم جای خود را دارد.

مدیرعامل تراکتورسازی درباره پاداش ۲۰ هزار دلاری برای ادینیو هم توضیح داد: در صورتی که ادینیو این فصل آقای گل شود این پاداش را به او خواهیم داد.

نظمی درباره نشست مدیران باشگاه ها با مسئولان سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال درباره حق پخش خاطرنشان کرد: اگر مطمئن نبودیم می توانیم حق مان را بگیریم در نشست حق پخش حاضر نمی شدیم. باید حقمان را بگیریم.

وی افزود: در این نشست درباره همکاری با تیم المپیک هم صحبت شد و بی تردید ما از تیم فوتبال المپیک با در اختیار گذاشتن بازیکنان تیم حمایت خواهیم کرد.