به گزارش مشرق، محرومیت سه ماهه پیام صادقیان از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال و همچنین جرایم مالی تعیین شده برای این بازیکن و باشگاه پرسپولیس، علی دایی و سایر پرسپولیسی ها را به واکنش واداشت تا جایی که در رسانه های گوناگون مصرانه از سنگین بودن و سخت گیرانه بودن این حکم سخن می گفتند. محرومیت صادقیان اگرچه ۲۰ مرداد به پرسپولیس ابلاغ شد اما چند روز قبل از آن اعلام شده بود و انتظار می رفت پرسپولیس بلافاصله اقدام به اعتراض و درخواست تجدیدنظر کند.

بر همین اساس در این باره از علیرضا صالحی رییس کمیته استیناف وضعیت پرونده را جویا شدیم که او به ایسنا گفت: هیچ پرونده اعاده دادرسی و تجدیدنظر از سوی کمیته انضباطی درباره پرسپولیس بدست ما نرسیده است. حال نمی دانیم پرسپولیس هنوز اعتراض نکرده یا کمیته انضباطی پرونده را ارجاع نداده است.

اما در شرایطی که طبق قانون یک هفته از زمان ابلاغ مهلت تعیین شده برای درخواست تجدیدنظر است و این مهلت برای پرسپولیس فردا(دوشنبه) به پایان می رسد، پرسپولیس با وجود واکنش هایی که داشت، تا به امروز هیچ اعتراضی به حکم کمیته انضباطی نکرده است.

در هر حال شاید پرسپولیس می داند بخاطر سوابق صادقیان و عزمی که این روزها برای کاهش بی اخلاقی ها در فوتبال جزم شده، اعتراض به این رای چندان فایده ای نداشته باشد و تنها هزینه دادرسی را روی دست آنها می گذارد.